Melír na tmavé vlasy

Od: Datum: 05.11.12 12:43 odpovědí: 6 změna: 07.11.12 21:24
Dobrý den, jak je to s melírem na tm. hnědé vlasy? Je reálné, aby kadeřnice udělala světlý melír až bílý? Když budou proužky žluté (to nechci), jak to mám v kadeřnictví řešit? Děkuji.
Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ron*
Datum: 05.11.12 12:52

Dobrý den.

Domluvte se přímo s kadeřnicí, je odbornice, nejlépe Vám poradí, zda světlý melír na Vaše hnědé vlasy chytne. Mám v práci kolegyni, má také tmavě hnědé vlasy, pramínky melíru má žluté, světlejší odstín ji udělat nešel. Moc ji to sluší.

doplněno 05.11.12 13:04:

Pak už by to řešit nešlo. Nechte si tedy na zkoušku udělat jen jeden pramen.

doplněno 05.11.12 13:15:

Určitě.:) Jak říkám, kolegyně má odstín do žluta a vypadá to pěkně.

Od: laskava
Datum: 05.11.12 12:58

No právě, že po konzultaci s novou kadeřnicí, má udělat světlý melír, prý to půjde. Bojím se, že to opět bude jen žluté, jak to pak mám řešit?

Od: laskava
Datum: 05.11.12 13:09

Už to mám předplacené. Tak snad to v "žlutém" případě alespoň doladí bezva střihem...:)

Datum: 05.11.12 15:08

Kadeřnice sice má zkušenosti, ale stejně Vám na 100% neřekne, jak to bude vypadat. Moje kadeřnice sleduje pramínky v alobalu průběžně, abychom se trefily od odstínu, který chceme. Někdy ale z tmavých vlasů prostě úplně bílý melír udělat nelze. Nebo lze - ale za cenu vysušených a poškozených vlasů.

Datum: 06.11.12 01:29

Domnívám se,že záleží na pigmentu vlasu,který máte.Podle toho bude stupeň odbarvení od žluté do bílé.Zkusila bych pramínek a podle toho se rozhodla a nebo prostě risk.

Datum: 07.11.12 21:24

ahoj pokud by ti nechytl melír do běla, tak si kup SILER ŠAMPON ten je na vybělení melíru moc dobrý

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.