Ponožky do slip-on bot?

Od: Datum: 14.09.15 15:05 odpovědí: 4 změna: 15.09.15 01:36
Dobre odpoledne, chtela jsem se zeptat zda se do slip- on bot nosi kotnickove ponozky nebo zda se nosi bez ponozek. Dneska jsem si je vzala bez ponozek a mam strasne sedreny paty. Predem dekuji za odpoved
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.09.15 16:38

Dobrý den,

někdo s ponožkma někdo bez, co vím tak málokomu se neudělají odřeniny či pochýře, pokud jsou boty nové.

doplněno 14.09.15 16:44:

pokud boty nejsou nové, pak může hrát roli také špatná velikost, nekvalitní, špatně udělaná bota.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 14.09.15 17:04

Móda by měla sloužit lidem, nikoliv lidé módě.

Ponožky nosím podle toho, jak to vyhovuje mně,

nikoliv, jak to "móda právě diktuje".

Zkuste to také – budete se cítit mnohem lépe

a jako bonus nebudete mít sedřené paty.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 14.09.15 18:01

Zdravím, buď kotníčkové, nebo takové ty, co se nosí do balerínek - jsou ještě nižší, jako zde http://img.vykupto.cz/cw/31463/vykupto_ponozky_w01.jpg

Ono je fajn nepodléhat módním trendům, ale člověk musí mít cit a někdy se holt podvolit ( na ples si taky nevezmeš do otevřených lodiček lesklé silonky se zesílenou patou :) ). V normálních ponožkách bys vypadala jak totální buran.

doplněno 15.09.15 06:58:

Ano, tak, aby bylo dobře mně, ale s ohledem na etiketu a trošku s citem pro módu. Stačí otevřít příručku etikety oblékání na plesy či společenské akce a dozvíte se, co je vhodné a co nikoli. Některé akce mají přímo v názvu, zda jsou nutné šaty, nebo stačí jiný vhodný oděv. Otevřená špička a zesílené silonky byl pouze příklad. :)

Ohodnoceno: 2x

Datum: 15.09.15 01:36

I na ples se obléknu tak, jak to vyhovuje mně.

Kde je psáno, že by ženy měly na ples nosit jenom otevřené lodičky?

Nebo šaty?

Člověk by se neměl podvolovat něčemu, s čím nesouhlasí.

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.