Jakou barvu vlasů?

Od: Datum: 13.09.15 19:43 odpovědí: 4 změna: 15.09.15 16:51

vlasy tmavě hnědé

oči zelenohnědé...

plet světlá...Ale s teplým nádechem

... Chtěla bych na blond, chci změnu. Jaký odstín by jste mi doporučili?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.09.15 20:47

A proč hned celá na blond? Neuvažovala jste o tom, nechat si do své barvy vlasů, udělat hustý světlý melír? I to by byla změna a třeba by to bylo to pravé ořechové pro Vás..

doplněno 13.09.15 20:58:

Zajděte tedy za kadeřnicí, ukáže Vám několik odstínů blond a i Vám nějaký za sebe doporučí, aby to byl ten správný pro Vás.

Ohodnoceno: 0x

Od: mijusien
Datum: 13.09.15 20:51

Ten jsem měla, do ted. Ale... cítím se hdoěn dobře ve světlých vlasech, ty tmavý mě hodně stahují,... nevím,... prostě se v nich necítím dobře

Od: krasula
Datum: 14.09.15 10:12

Velký barevný rozdíl od původních / vlastních/ vlasů je vždycky rizkantní. Když zesvětlit, tak jen o pár odstínů . V hodně blond či černých je nakonec člověk jako nemocnej. Víc vyniknou nedostatky pleti. Záleží na barvě pleti. Opálená nebo světlá růžová potřebují něco jiného. Zkuste zesvětlit a přitónovat .Zkušená kadeřnice by to měla mít v oku. Mně se třeba líbí biatlonistka Gábina Soukalová, ale v civilu, když je bez čepice, tak jí ty odbarvený vlasy vyloženě nesednou. Má svoji původní blond, sytější, narezlou, a to jí sluší.Je to přirozenější. Nebo to zkus postupně. Každý měsíc ubrat.

Datum: 15.09.15 16:51

Taky myslím, že záleží na barvě pleti. Poradit se se zkušenou kadeřnicí a proberte Vaši představu *palec*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.