Co na klouby

Od: Datum: 11.09.15 22:09 odpovědí: 6 změna: 12.09.15 17:30

Dobrý den, mohl by mi někdo poradit, čím si pomoci od bolesti kloubů na dolních končetinách a zároveň od ostruhy na plosce nohy? Děkuji předem za Vaši pomoc.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.09.15 22:17
avatar

Na bolest kloubů bych se ládoval sulcem a tu plosku bych rozmastil indulónou ...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.09.15 09:54
avatar

Čemu říkáte bolest kloubů na dolních končetinách? Bolí vás uvnitř-venku-kosti-šlachy-kotníky-kolena-kyčle? Na pohmožděné šlachy zabírá stará dobrá Alpa. Naberete do dlaně, připlácnete a roztíráte dokud nevsákne.

Jestli máte ostruhy, pak by pro začátek možná stačilo koupit si lepší boty. Kdyby to nestačilo, pak potřebujete zajít k ortopedovi.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.09.15 11:47
avatar

Klouby raději prodiskutujte s lékařem, jsou léky proti bolesti, ale i na posílení a zlepšení, které předepíše jen lékař,neutrácejte zbytečně za různé přípravky typu víra tvá tě uzdravila, každý výrobce si chválí ty svoje.

A co se ostruhy týče, ,radím vám jediné, nechte si od lékaře n apsat doporučení na rtg. a s tím se objednejte na ozařování.

Trpěla jsem ostruhou léta, veškeré tyúkony ať placené či ne, ultrazvuk, rázová vlna, laser, jsou k ničemu, absolvovala jsem 5 ozáření, chodí se každý den na 1 min. a po třech měsících v případě, kdy to ještě trocchu bolí, tak znovu. Platí to pojišťovna. A zásadní věc, nenosit vysoké podpatky nebo boty typu balerinek, dřeváky, nejlepší jsou bot na klínku a dost pomáhají ty klouzavé.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.09.15 12:01

Dobrý den.Na bolavé klouby jsem si mazal a mažu Kostivalový gel/musí být černý/.Na ostruhu jsem chodil na ozařování,které nepomohlo.Až jsem slyšel,že do paty na ostruhu je injekce/u chirurga/.Ta mi pomohla na půl roku.Dostal jsem ještě druhou do paty a doposud mám klid/15 let/! Zdravím.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: host*
Datum: 12.09.15 12:15

1. dobré, pohodlné boty, 2. nepřetěžovat velkou zátěží nebo sportem, aktivita přiměřená věku a stavu kloubů, 3. nosit teplé ponožky, neprostydnout od nohou, třeba i na spaní, 4. pravidelný pohyb, nejlépe chůze nebo plavání v teplé vodě, 5. vhodná jsou i různá mazání na klouby, někdo vám doporučí například olivový olej, indulonu apod., 6. úprava jídelníčku a vhodné nápoje ve vhodném množství.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.09.15 17:30
avatar

Kolik máte roků? Máte nadváhu? Chodíte k ortopedovi s bolavými klouby?

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.