Nabarvené vlasy - co s nimi

Od: Datum: 10.09.15 20:51 odpovědí: 4 změna: 18.10.15 11:18

Dobrý den, prosím Vás, mám tak 4 měsíce nabarvené vlasy ombre do blondaté.Najednou nějak cítím , že mé vlasy jsou slabší než bývaly a více se lámou.Ombre mám do čtvrtky hlavy.Myslíte,že je možné , že je vše způsobeno nabarvením vlasů?Děkuji mockrát za odpověd´.:)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.09.15 20:54

Možné to být může , chtělo by to nějakou kůru a balzám na barvené vlasy a dávat si to pravidelně - poradila bych se s kadeřnicí, která vám vlasy barvila.

Ohodnoceno: 3x

Od: kristyn111
Datum: 10.09.15 21:11

Děkuji a dobrá :)

Od: krasula
Datum: 14.09.15 10:50

Kvalita vlasů velmi souvisí s výživou obecně. Padání a lámání znamenají nějaký nedostatek.Hořčík, zinek, křemík, železo, B vit,rybí tuk. Tyhle minerály a vitamíny Vám zlepší i kvalitu nehtů. Poradí v lékárně. Nebude to levné. Nejlépe pestrý jídelníček s ořechy, klíčky,cereáliemi,zeleninou...Obecně vlasy trpí sluníčkem a toho bylo letos až moc. Zábaly, vlasové balzámy. To Vám poradí zase v drogerii. Nenechte při mytí šampon na hlavě dlouho působit, myjte krátce. Češte se hřebenem, který vlasy nedrásá.Také vadí příliš horky vzduch z fénu nebo častá žehlička. Roztřepené konečky si nechte ostříhat.Nebo celkově volit krátký účes.

Ohodnoceno: 0x

Od: pomooocprosim
Datum: 18.10.15 11:18

Zdravím,

nechci zakládat nové téma, tak to zkusím zde.

Včera jsem si dala platinum blond Syoss, vypadám jak d...l

Měla jsem odbarveno na blond, už druhý rok , vše ok, ale riskla jsem včera platinu ,chyba ..můžu dneska na to dát hnědou barvu, nebo mi stopro vypadají vlasy?

Já vím, že to sa ukáže, až to zkusím)), ale informuji se, zde jestli tak už někdo učinil a nic se mu nestalo.

Ke kadeřnici nejdu, na to nemám...

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.