Do kdy potrat

Od: Datum: 04.09.15 13:11 odpovědí: 9 změna: 05.09.15 21:09

kdy nejdříve lze jít na potrat a kdy nejdéle,a jaký vliv má psychiatrická léčba


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: jjjjjjjjjj*
Datum: 04.09.15 13:23

do 20 týdne vliv psychiatrické léčby žádný

Datum: 04.09.15 13:24
avatar

Není nad to si sama pokládat otázky a sama si na ně odpovídat *bum*

Ohodnoceno: 1x
 
Od: jmlc®
Datum: 04.09.15 13:24
avatar

dítě si nechte, pak jej dejte k adopci a nechte se sterilizovat

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 04.09.15 13:48
avatar

Do osmého týdne lze provést miniinterupci, do dvanáctého týdne těhotenství lze provést potrat. Jaký vliv má na těhotenství Vaše ambulantní psychiatrická léčba zde nemůžeme vědět. O tom se musíte poradit se svým gynekologem.

http://www.rodicka.cz/do-kdy-…at-dobu-presne-stanovi-zakon/

Ohodnoceno: 3x
 
Od: pjv
Datum: 04.09.15 20:20

Nejlépe o potratu nepřemýšlet vůbec než pak celý zbytek života mít výčitky svědomí kvůli většinou zcela zbytečné vraždě. Ono je dobré přemýšlet předem jestli někdo dítě chce nebo ho nechce a ne až ve chvíli kdy už je počaté. Bohužel ne každý k těmto záležitostém přistupuje zodpovědně.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.09.15 06:25
avatar
Do 12.týdne maximálně. Do 24.týdne jedině ze závažných zdravotních důvodů.
Psychiatrická léčba nemá snad žádný vliv, těžko říct, z dotazu není jasné proč se lecis, nebo proč tě zajímá souvislost? Jestli by ses chtěla ,,vymluvit,, a jsi dýl než 12tt, tak by to stejně posoudil lékař, a provedli by to pokud bys byla psychicky nemocná tak, že by mateřství a péče nebylo možné, nebo by nemoc ohrožovala tebe či dítě. To snad není tvůj případ.
Možná ses chtěla zeptat na to, jak se s tím budeš vyrovnávat, vzhledem k psych. stavu. Nevim teda co ti je, ale i pro 100% zdravou ženu je tohle zásah, ale to je i o povaze. Nektera to nese spatne a vyrovnat se s tím nedokáže, spíš to hlavni trapeni jen přebolí. Jiná potrat podstoupí 3x za rok a půl, počtvrté to nestihne, dá dítě k adopci a za chvíli je zase v tom, psychiku neřeší ( tenhle exemplář znám a ... )
...
Rozmysli si to. Dítě je dar, a ne všem se ho dostane, tys ho dostala a jestli jsi o potratu přesvědčena, tak snad z vážného důvodu. Nejde to vrátit a to že se to stalo, takhle mělo být... hodně štěstí
Ohodnoceno: 1x
 
Od: pjv
Datum: 05.09.15 11:22

Psychiatrickou léčbu možná potřebují dívky (ženy) když si po potratu uvědomi co hrozného a hnusného provedly a nedokáži se s tím pak po psychické stránce vyrovnat, že dovolili zavraždit jejích nenarozené dítě.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.09.15 17:13
avatar
Tak to spíš psychologickou léčbu...
I na tohle má ženská myslet, když uvažuje nad potratem a kdyby mela pocit, že se s tím nedokáže pak vyrovnat postupem času, tak stoji za přehodnocení jestli fakt jít nebo ne.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: pjv
Datum: 05.09.15 21:09

Ty ženy nad tím asi vůdec nepřemýšlejí. Myslet nad tím začnou až už je pozdě. Přemýšlet by hlavně měly nad tím jestli dítě chtějí nebo ne a pak se podle toho i zodpovědně chovat tak aby ho měli nebo neměli pokud ho nechtěji. Ony si asi většinou klidně užívají života a na následky které z toho můžou být nemyslí. O tom začnou přemýšlet až už je pozdě a zjisti, že jsou těchotné.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.