Do kdy potrat

Od: odpovědí: 9 změna:

kdy nejdříve lze jít na potrat a kdy nejdéle,a jaký vliv má psychiatrická léčba

9 odpovědí na otázku

 

 


3x
avatar kapkanadeje

Do osmého týdne lze provést miniinterupci, do dvanáctého týdne těhotenství lze provést potrat. Jaký vliv má na těhotenství Vaše ambulantní psychiatrická léčba zde nemůžeme vědět. O tom se musíte poradit se svým gynekologem.

rodicka.cz/...

 


1x
avatar jmlc

dítě si nechte, pak jej dejte k adopci a nechte se sterilizovat

 


1x
Do 12.týdne maximálně. Do 24.týdne jedině ze závažných zdravotních důvodů.
Psychiatrická léčba nemá snad žádný vliv, těžko říct, z dotazu není jasné proč se lecis, nebo proč tě zajímá souvislost? Jestli by ses chtěla ,,vymluvit,, a jsi dýl než 12tt, tak by to stejně posoudil lékař, a provedli by to pokud bys byla psychicky nemocná tak, že by mateřství a péče nebylo možné, nebo by nemoc ohrožovala tebe či dítě. To snad není tvůj případ.
Možná ses chtěla zeptat na to, jak se s tím budeš vyrovnávat, vzhledem k psych. stavu. Nevim teda co ti je, ale i pro 100% zdravou ženu je tohle zásah, ale to je i o povaze. Nektera to nese spatne a vyrovnat se s tím nedokáže, spíš to hlavni trapeni jen přebolí. Jiná potrat podstoupí 3x za rok a půl, počtvrté to nestihne, dá dítě k adopci a za chvíli je zase v tom, psychiku neřeší ( tenhle exemplář znám a ... )
...
Rozmysli si to. Dítě je dar, a ne všem se ho dostane, tys ho dostala a jestli jsi o potratu přesvědčena, tak snad z vážného důvodu. Nejde to vrátit a to že se to stalo, takhle mělo být... hodně štěstí

Psychiatrickou léčbu možná potřebují dívky (ženy) když si po potratu uvědomi co hrozného a hnusného provedly a nedokáži se s tím pak po psychické stránce vyrovnat, že dovolili zavraždit jejích nenarozené dítě.

Tak to spíš psychologickou léčbu...
I na tohle má ženská myslet, když uvažuje nad potratem a kdyby mela pocit, že se s tím nedokáže pak vyrovnat postupem času, tak stoji za přehodnocení jestli fakt jít nebo ne.

Ty ženy nad tím asi vůdec nepřemýšlejí. Myslet nad tím začnou až už je pozdě. Přemýšlet by hlavně měly nad tím jestli dítě chtějí nebo ne a pak se podle toho i zodpovědně chovat tak aby ho měli nebo neměli pokud ho nechtěji. Ony si asi většinou klidně užívají života a na následky které z toho můžou být nemyslí. O tom začnou přemýšlet až už je pozdě a zjisti, že jsou těchotné.

 


do 20 týdne vliv psychiatrické léčby žádný

Není nad to si sama pokládat otázky a sama si na ně odpovídat *bum*

 


0x

Nejlépe o potratu nepřemýšlet vůbec než pak celý zbytek života mít výčitky svědomí kvůli většinou zcela zbytečné vraždě. Ono je dobré přemýšlet předem jestli někdo dítě chce nebo ho nechce a ne až ve chvíli kdy už je počaté. Bohužel ne každý k těmto záležitostém přistupuje zodpovědně.

 

 


 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]