Pihy, zmizí někdy?

Od: Datum: 03.09.15 19:23 odpovědí: 8 změna: 04.09.15 14:46
Ahoj, mám pihy má obličeji. Je mi 14 a strašně mě štvou. Je možné, že časem zmizí? Děkuji za rady, popřípadě typy jak se jich zbavit (ne chirurgicky)
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.09.15 19:24

Pihovate holky jsou celkem fajn.

Pihy se dají celkem dobře zesvětlit. úplně odstranit ne.

Ohodnoceno: 0x

Od: pikamika
Datum: 03.09.15 19:29
Jak to myslíte, že jsou celkem fajn? Někomu pihy sluší, to ano, ale někomu ne. To je můj případ. A jak se tedy dají alespoň zestvětlit?
Od: mate59
Datum: 03.09.15 19:31

Pokuď jsi rusovlasá a máš kúži a pleť, která se špatně opaluje, hned červená a je náchylná na spálení pihyjen tak nezmiznou. V opačném připade je vysoká šance, že po období puberty pleť vyzraje a pihy se stratí.Nedělej s tím nic, pihy jsou sexy, klukúm nevadí.

Od: pikamika
Datum: 03.09.15 19:33
Mám takové hnědozrzavé vlasy a je špatně se opaluju, spíš červená. A spálím se jen někdy... Vím, že klukům nevadí, ale mě ano :(
Od: wamp®
Datum: 03.09.15 19:45
Tak se s nimi budeš muset skamarádit.
Jsi přesně ten typ,tuším jarní.
Tento typ má většinou zrzavé vlasy a pihy k nim prostě patří.
Nesmutni,mužům se to líbí ;)
Dívej se na to asi takhle...Někdo je malý,někdo vysoký,někdo tlustý,druhý hubený,další má málo vlasů,odstaté uši,křivé nohy,velký zadek,malá prsa...
Každý jsme nějaký a ne každý je krásný a dokonalý.
Nauč se mít ráda taková,jaká jsi.
To je důležité pochopit.
Za další,nemusí mít každý sexy tělo,důležitý je sexy mozek ;)

Datum: 04.09.15 13:29

Každý chce to, co nemá. Kudrnaté holky chtějí rovné vlasy, ty s rovnýmu kudrnaté/ ty co mají široké boky chtějí úzké, ty s chlapeckou postavou zase ženské křivky...a tak bychom mohli pokračovat velmi dlouho. A že se ti vlastní pihy nelíbí? Tvůj vlastní pohled nemusí být vůbev objektivní. Jestli nechceš pihy, najdi si na internetu "zaručený" recept, jak se jich zbavit - příšerně drahý krém, co jistojistě funguje všem (až si ho koupíš, zjistíš, že na tobě nefunguje) nebo se poptej na kosmetice. Jediný zaručený recept je: nechodit na slunce - a to moc reálné není. Pigmentaci jen tak nezměníš. Mona

Datum: 04.09.15 14:24

Hele teď to hrozně řešíš, ale za 4 roky budeš za pihy ráda (je mi 18, tak to vím) - jsou totiž hrozně sexy a hodně klukům se budeš líbit :)) já v tvým věku řešila taky "vady" na estetice a je to naprosto přirozené a navíc nejsi ta "tuctovka", jako každá jiná! Věř mi, pihy jsou krásný :)

Datum: 04.09.15 14:46

Ahoj. Mrkni do článku a vyzkoušej. Prý pomáhá citronová šťáva, podmáslí, dokonce i cibule. A dočteš se o pihách i více informací. Ublížit Ti to nemůže:

http://www.ceskaordinace.cz/d…69-0q-jak+odstranit+pihy.html

Ohodnoceno: 1x

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.