Jaký zesvetlovač na hnědé vlasy?

Od: odpovědí: 3 změna:
Dobrý den, mám tmavě hnědé vlasy. Občas si je nabarvím stejnou barvou, aby byli lesklejsi. Mě to pomáhá, ale chela bych si je místy trochu zesvetlit. Ne do blondata, ale o trochu světlejší.
Asi mi budete radit, abych šla ke kadernici, ale me doma baví experimentovat a u kadeřnice už to nebude ono
Byla jsem se podivat na zesvětlovače, ale jsou to samé na blond. Např. Sayoss. Tak mě napadlo, že kdyby byla doba působení 30 min, ze bych si ji tam nechala např 5-10 min. Neudělala by se mi nějaká šílená barva? Dá se to i tak použít? Nebo co by jste konkr.poradili?
Děkuji.
3 odpovědi na otázku

 

 


0x
Ahoj.
Kup si klasický melír v sáčku a smíchej ho /nemusí být celý/ s peroxidem vodíku,tuším 8% tak,aby vznikla kašička.
Poté si odděl zmíněné pramínky a nanes jej na ně.Můžeš použít alobal.
Opravdu stačí krátká doba působení,cca 10 minutek.
To poznáš.
Vlasy se příjemně zesvětlí ;)

Děkuji za radu. A kde seženu peroxid? Protože my mame jen 3%.
A co by to udelalo s tim Sayossem, nevíte?

Terezko, k přípravkům z obchodu nic nepřidávej, jsou k použití tak, jak jsou, podle návodu, bez přidání čehokoliv jiného. Jediné, s čím můžeš experimentovat, jsou časy, někdy opravdu stačí jen pár (5-7) minut, totiž při dodržení času dle návodu může být barva výraznější, než bys chtěla. Určitě platí raději míň, než to pak zase přebíjet něčím jiným a zesvětlování je zvlášť obtížné, aby vypadalo přirozeně. A taky každá značka pracuje jinak. O tom jsou právě ty "experimenty" . Taky není špatné nejdříve zkusit tónovací šampony nebo řadu Casting, které jsou slabší, než opravdové barvy. Časem to určitě "vychytáš", ale každopádně buď raději opatrná, méně znamená více !

 

 


 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]