Platonická láska?

Od: odpovědí: 4 změna:

Dobrý den

Jmenuji se Viktorie a je mi 17.

Líbí se mi jeden kluk z jedné slovenské skupiny. No, kluk, je mu tak kolem třiceti. Na facebooku mi nepotvrdil žádost o přátelství. Chvilku mě to mrzelo, ale pak, už ani ne. Napsala jsem mu, že mají krásné písničky a, že mi vždy zlepší náladu. Na to odpověděl" dakujeme". Chtěla bych mu ještě něco napsat a chtěla bych se sním trochu spřátelit. Prosím poraďte co mu mám napsat, aby to nevypadalo nějak blbě a aby si semnou psal. Děkuji moc za radu. Nechci ho otravovat, ale nemůžu si pomoct.

4 odpovědi na otázku

 

 


5x
avatar martinaa

Ahoj, takových holek mu píše deset, sto, tisíc. Kdyby si měl s každou vypisovat, tak asi nedělá nic jiného. Nadto, kdybys ho zaujala, tak by možná odpověděl nějakých rozvláčnějším příspěvkem, ale to "dakujeme" a nepotvrzení přátelství docela jasně signalizuje, že nezájem.

Neotravuj, nevnucuj se. Jinak to bude fakt vypadat blbě.

 


2x
avatar lujs

Jeď na jejich koncert, kup si lístek do první řady a před koncem mu hoď svoje kalhotky a uvidíš jestli se o tebe bude zajímat nebo néé. :-D*smich**ua**pusa*

 


0x
avatar iz

Viki, promiň, ale v 17 už bys mohla mít trochu rozumu!

Takových jako ty mu denně píší stovky

a stejně "nenápadně", jak bys napsala ty...

 


0x

Neposlouchej ty, co ti tu píší že je to blbost. Jdi si za svým snem a nezdávej se. Znám osobně 17tiletou holku, která si dokázala získat svého největšího idola, který má asi tak 70 000 fanynek. Prostě jim zkus poslat zprávu, která je opravdu zaujme a bude se něčím lišit od zpráv ostatních fanynek. Pokoušej se být na každým koncertu v první řadě a jakmile se dozvíš, že někde budou, prostě tam jeď. On si tě zapamatuje a potom ti třeba bude i odepisovat na zprávy. Chce to hodně velkou trpělivost. Opravdu udělej všechno, co tě s ním sblíží a nevšímej si překážek. Věřím, že se ti to povede, když uděláš všechno v tvých silách :) Moje kámoška je velký důkaz, že máš šanci. Když se to povedlo jí, proč ne tobě?

 

 


 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]