Čo mám robiť

Od: Datum: 27.08.15 01:42 odpovědí: 4 změna: 27.08.15 09:12

Viete som sama v Prahe doteraz mi to nevadilo,ale už ma samota ťaží.Myslela jsem že mám rodinu na Slovensku ano to mám.V březnu jsem utrpela úraz jsem praceneschopná až teraz jsem pochopila,že mi pomohli kolegyně v práci,ale nie rodina,Ta za mnou ani raz neprišla a ma to ťaží.Nemám ani priateľa ktorý by mi podal pomocnú ruku myslím mužského.

povrdzte čo by ste robili na mém místě.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 27.08.15 06:57
avatar

Dobrý den, trápí Vás "pouze" samota a hledáte kamarády nebo chcete rovnou vztah?

Pokud jste stále doma kvůli nemoci, tak to musíte vydržet - nebo hledat na internetu.

Až budete zdráva, tak musíte mezi lidi. A pokud jde o vztah, tak bych řekl, že pěkná Slovenka to v Praze měla s muži vždy snadné - je to prostě už exotika . Ne, nic ve zlém.

Ale doma nikoho nesbalíte a ani třeba tu kamarádku nenajdete. Ovšem, máte kolegyně v práci, ne?

Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: paw®
Datum: 27.08.15 08:44
Pokud jste prace neschopna a mate na zivit v Praze, tak jste na tom dobre. Ale porad se muzete vratit za rodinou.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.08.15 08:51
avatar

Dobrý den. Vy jste v České republice, vaše rodina ve Slovenské republice. Možná je pro vaši rodinu finančně náročná cesta za vámi... Ptala jste se jich, proč o vás nemají zájem? A mít mužského přítele ještě není zárukou toho, že on vám tu pomocnou ruku podá. Znám dost ženských, které se na toho svého mužského vůbec spolehnout nemohou a musejí se o všechno postarat samy. Takže já bych na vašem místě se vrátila tam, kde mám své kořeny. Tedy domů. Ale pokud jste tu za prací a domů se vracet už nechcete, tak zkuste zapustit kořeny v Praze. Máte kolegyně, na které se můžete spolehnout, tak z toho vycházejte. Až se uzdravíte, určitě zase bude líp.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 27.08.15 09:12
avatar

No tak když jsi teď na nemocenské, co takhle si udělat seznam toho co ráda děláš, co bys ráda zkusila? Začni dělat koníčky, věnuj se zájmům a tam najdeš podobně naladěné lidi. A třeba, až se uzdravíš, můžeš kamarádky pozvat na Tepfaktor, je to kousek od prahy a můžete se tam vyblbnout při plnění různých disciplín. Pokud máš chuť se seznámit, a nevíš jak začít, vyraž třeba na některou z těchto akcí:Minutové Speed-dating rande a seznámení+společenské hry taky to není špatné.

Hlavně si nepřipouštěj negativní myšlenky. Naopak hledej kde se zlepšit, s čím začít a motivuj se...udělej si radost... V praze jsou neomezené možnosti pro volnočasové aktivity...rozhodně ti fandím a držím palce!

Ohodnoceno: 3x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.