Nervová soustava

Od: Datum: 25.08.15 17:14 odpovědí: 2 změna: 25.08.15 18:16

Dobrý den, potýkám se s tímto problémem - při chůzi se mi občas stane, že najednou upadnu na koleno a zraním se, popř. roztrhnu oděv a a to bez zjevného signálu jako je např. nevolnost, točení hlavy, podvrtnutí, zakopnutí apod..

Je to pro mne velice nepříjemné a mám obavy, aby mě to nepotkalo např. při přechodu silnice. Vyšetřením na titánii, borélie či krve se nic nezjistilo. Neurolog potvrdil pouze oslabené nervstvo v těle, údajně může jít prý o vrozený jev.

Doporučil mi používání doplňků stravy- Neutrogen, Hořčík.

Poradí mi někdo, co dělat, popř jakých dalších vyšetření se dožadovat?

Předem moc děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.08.15 17:46
avatar

Zdravím, rozhodně nejsem doktor, takže budu psát velmi obecně, ale pokud Vám nedělaly testy na roztroušenou sklerózu, tak bych o ně požádala. Bezdůvodné podlamování nohou fakt není normální (co kotníky, máte stabilní?)

Podlamování nohou může zapříčit třeba taky zánět v míšním kanále, utlačovaný nerv v páteři atd. Trvala bych na dalších vyšetřeních. Krom těchto může slabost v nohou a jejich podlamování může - i když se nezdá - způsobovat také stres.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 25.08.15 18:16
avatar

Moje maminka takhle padala. Chuděra, měla kolena samou jizvu. Jednou jsem za ní šla a zrovna jí koukala na paty, když najdenou neodvinula chodidlo (z paty na špičku) a špičkou brnkla o silnici a už letěla. Půl života měla tenhle problém. Už tady 20let není a tenkrát vyšetření bylo úplně jiné a vlastně žádné. Tak ani nevím co to bylo.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.