Péče o nosánek novorozence

Od: Datum: 24.08.15 23:51 odpovědí: 5 změna: 26.08.15 18:04

Holky - maminky,co používáte k péči o nosánek u novorozenců?

Byla jsem překvapená,když mi dr. doporučla kapičky mořské vody,že prý fungují i jako prevence před rýmou...někdo zkušenost?Zase teda musím uznat,že je to bez práce,jen kápnu dvě kapky každý den a hotovo...

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.08.15 23:55

Dobrý den... Jsem matka asi krkavčí, ale nic takového jsem svému dítěti do nosu nelila... Dokud nemá rýmu, proč mu tam něco kapat? To jsou mi dneska novoty...

Ohodnoceno: 3x

Od: bno
Datum: 25.08.15 00:14

Trocha soli nikdy neuškodí.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 25.08.15 07:44

Bylo izolováno a pojmenováno víc než 200 virů, které způsobují rýmu. To, co vy chcete nebo v dobré víře použijete, je dobré pouze na to, abyste poškodila, změnila, sliznici nosíku, která se pak, až opravdu vir příjde, neuměla bránit. Nebude mít vybudovanou nebo bude mít poškozenou imunitu. *sok* Je dokázáno, že nejjvíce alergií a poškozených imunit, je u dětí z nejčistšího a nejúzkostnějšího hygienického prostředí. Tělo je potřeba nechat vybudovat imunitu, která jediná viry zvládne. Nebude-li dostatečně vybudovaná, viry, které se velice rychle vylepšují a mutují, organizmus zlikvidují. *hej*Z těchto důvodů nic nedělejte, podle svého uvážení, preventivně. Udělejte všechno pro to, aby dítě dostalo dobrý základ tím, že budete kvalitně a dlouho kojit.

Ohodnoceno: 4x

Od: pb®
Datum: 25.08.15 12:11

Přiznám se, že jsem nic takového nedělala. Jen jsem dloubala případné nudle papírovým kapesníkem, jak nás to učili na předporodním kurzu. Smotat roh papírového kapesníčku do ruličky, na konci zahnout a vytvořeným háčkem vytáhnout nudličku. Rýmu měl syn poprvé snad až v roce, to jsem pak proplachovala nos mořskou vodou a vysávala odsávačkou na vysavač.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 26.08.15 18:04

Nikdy jsem dětem do nosu nic nekapala. Co nejdříve jsem je naučila smrkat.

Naše děti stonaly dost málo.

První větší rýma přišla po začátku návštěvy školky ...

Ohodnoceno: 1x

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.