Chovani kamaradky

Od: Datum: 16.08.15 12:01 odpovědí: 10 změna: 16.08.15 15:07
Dobrý den, nechápu chování mé nejlepší kamaradky.
Seděli jsme spolu už od základky a ted i na středni, zname se už 10 let a všechno si říkáme apod... Obou nam je 16.
Jenže v Červnu měl muj bracha narozeniny (20), pozval ji taky, protože ji zná.
Objevil se tam i jeden kluk (20), brachy kamarád.Obě jsme se shodli že je pěknej a takovy ty dalši věci (že je hezky oblečenej atd...) dokonce jsme se obě shodli, že by jsme ho brali.
Po nějaky chvili si s k nám ještě s někym přisedl, bavil jse s nami asi hodinu, ale nejvic se věnoval kamaradce, slyšela jsem jak ji nenapadně řika jak je hezka a lichoti ji.
A když se ji ten kluk zeptal jestli by někam nešla, řekla mu promin, ale nemam to rada, on je nevěřicně koukal a nechapal to.
Pak jen dodala že je stydliva a že nerada někam chodi s někym koho nezna.
Ja jsem s tim klukem zustala v kontaktu, přes internet, ona ne. Psali jsme skoro každy den, šlo to tak měsic a nakonec jsme se dali dohromady. Jednou jsme se drželi za ruce na prochazce a potkali jsme tu kamošku pozdravili ji a ona nic ani nepozdravila.
Pak mi napsala zpravu:nesnašim tě ty co*ro.
Vubec nechapu Co ji to napadlo a Co ted mam dělat.

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.08.15 12:06
avatar

- možná to bylo i nějak jinak, než říkáte -co my víme - kamarádka má na Vaše jednání asi jiný názor, to už tak mezi holkama bývá - neřešte to.

doplněno 16.08.15 12:18:

-prostě to vypadá tak, že jste jí "přebrala" kluka - ať už to bylo, jak chtělo - jak to chcete vyřešit? - přinejmenším to chce čas.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.08.15 12:10
avatar

Dobrý den. Pokud je to skutečně nejlepší kamarádka, pak by vám nemělo dělat problém sejít se a otevřeně si promluvit. Vy to vidíte ze své strany, kamarádka zase z té své. V každém případě přece nezničíte kamarádství mezi sebou, aniž byste si vysvětlily co se stalo.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: xy
Datum: 16.08.15 12:15

kamarádce se líbí stejný kluk, ale vzala to za špatný konec?

Ohodnoceno: 1x
 
Od: ben®
Datum: 16.08.15 12:29
avatar

Dobrý den, tak, buď jde o vcelku častý problém na principu: "Já ho sice (zatím) nechci, ale hrozně mně vadí, že ho má jiná." Nebo je problém v tom, že ač je to kamarádka nejlepší a vše si říkáte, tak o tomto "problému" jste se jí nějak včas nezmínila a proto ji to překvapilo.

Chtělo to lepší komunikaci a dohodnout se, která si chlapce ponechá. Zdravím!

doplněno 16.08.15 14:41:

lm - ano, ten kluk není věc a rozhodl se pro tu, která mu to poznávání umožnila dříve a ochotněji.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lm®
Datum: 16.08.15 14:19
avatar

To @ben Tak snad ten kluk není věc ,ale svéprávný člověk .Rozhodl se pro ni ne pro kamarádku,která ho odmítla (respektive odmítla s ním někam jít a poznávat se dál).

K otázce : Jste mladí .Asi nebudete mít obojí kluka i kamarádku...Aspon zatím ne. Je ale naděje že hněv kamarádku časem přejde a skousne to.Může si za to dost sama.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: xy
Datum: 16.08.15 12:50

může to být i tak, že kamarádce vadí, že už nebude na prvním místě, že jste si našla " lepší program" zatímco ona zůstane tak nějak plonková.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.08.15 13:46
avatar
Mě by hlavně zajímalo, proč jsi jí o něm neřekla, že jste se dali dohromady? Proč jsi ho před svou nejlepší kámoškou tajila? Jaký jsi k tomu měla důvod?
Ohodnoceno: 0x
 
Od: gzisbzufj
Datum: 16.08.15 13:55
Asi toho kluka chtěla, on chtěl jí, ale sbalila jsi ho ty a ona je teď nasrana. Na něho, ze se víc nesnažil, na tebe, ze jsi sbalila kluka, který o ní měl zájem, a na sebe, ze se víc nesnažila a dělala zbytečný drahoty.
Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 16.08.15 14:41
avatar

jj, holky. Zde vidíte váš trvalý problém a věc, kterou si neodpouštíte. Ona ho chtěla a ty jsi uspěla.

Co máš dělat? Nic zvláštního. Choď s tím klukem dál, voď se s ním za ruku a klidně svoji kdysi nejlepší kamarádku zase pozdrav.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.08.15 15:07
avatar

Dobrý den. Vaše kamarádka se zachovala tak, jak za často zachová spousta nejlepších kamarádek. Nic nového pod sluncem. Myslím si, že si naivně myslela, že ten kluk z oslavy narozenin se o ni bude více snažit, že ji bude více uhánět, že si řekne o její mobilní číslo, FB a tak podobně... pak by mu možná řekla ano, a chodila by s ním. Jenže vy jste byla jaksi rychlejší. Proto jste pro ni co...ura. Vaše kamarádka je nyní zklamaná a pravděpodobně v ní začala hlodat i trošičku závist. Zvykněte si na to, že ženské se takto chovají velmi často... Ne všechny, ale většina jo. Doposud jste totiž kamarádily a nikdo další vám do kamarádství nevstupoval. Až nyní - randíte s klukem.

Ohodnoceno: 3x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.