Jaké náušnice pro miminko?

Od: Datum: 10.08.15 09:42 odpovědí: 12 změna: 11.08.15 14:22

Ahoj, potřebovala bych poradit s výběrem náušnic pro miminko. Sestřenice má v září termín a chtěli bychom malé koupit naušky, ale nemám zatím představu po jakých koukat...ve zlatnictví mi žádné do oka nepadli. Jste pro pecičky nebo raději nejáké kytičky či něco jiného?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.08.15 09:45

Já za sebe motýlka nebo kytičky. Taky jsou krásné srdíčka nebo hvězdičky.

Ohodnoceno: 0x

Od: wamp®
Datum: 10.08.15 09:46
Já jsem jednoznačně pro pecičky.
Jsou nádherné a navíc,je to nestárnoucí klasika

Datum: 10.08.15 09:49

Chtěli jsme vybrat vnučce před šesti týdny - nic se mi nelíbilo co se nyní vyrábí - vše je tak přezdobené jak pro starou mladou...dali jsme mladým peníze a´t si koupí podle sebe .

Datum: 10.08.15 09:57

http://modnitip.cz/cz/nausnice-detske.html?page=9 Ty kytičky, ty jsou úžasné! Když půjdete kolem tarožitnictví a vlastně i kolem bazaru, nakoukněte. Někdy to stojí za to!

Datum: 10.08.15 10:15

Je to na rodičích, ale četla jsem, že by se dětem neměly propichovat lalůčky. Jsou tam nervová zakončení a nikdy nevíte, kam se strefí. Další názor je ten, že by si děvče, no i kluci měli sami rozhodnout, jestli chtějí mít dírky pro náušnice, nebo ne. Tedy aby si nechali udělat dírky ve starším věku.

Já mám propíchnuté z porodnice a jedna dírka je výš a druhá níž, mám problém koupit náušnice, aby to trochu vypadalo.

Datum: 10.08.15 10:38

Já jsem tedy vděčná rodičům, že mi nechali propíchnout uši v dětském věku. Jako starší, bych to hůře snášela :) Navíc si myslím, že je daleko bezpečnější, nechat si uši propíchnout ve zdravotnickém zařízení, než když to pak některé mé kamarádky prováděly samy s nad zapalovačem rozžhavenou jehlou... :(

Náušničky bych vybírala po poradě s rodiči, abych se do vkusu trefila i jim, případně jim dala peníze. A dala bych si pozor, jakým způsobem, jsou do náušniček zapracované kamínky, pokud jsou, aby časem nevypadly a náušničky mohla podědit třeba i další generace..

Ohodnoceno: 1x

Datum: 10.08.15 10:44

coklit souhlasím, mně rodiče uši nedali propíchnout, prý mne chtěli ušetřit bolesti-což je velká blbost-

Nechávala jsem si je propíchnout skoro ve 30 letech a hojilo se mi to víc než půl roku. Proto jsem pro nechat uši propíchnout hned miminku - bolest je minimální a hojení rychlé.;)

Datum: 10.08.15 11:27
Ale no tak , proc ve starsim veku? To snad nemyslite vazne. Krasna holcicka s peknymi nausnicemi je čači
Ohodnoceno: 2x

Od: amy®
Datum: 10.08.15 15:45

Pro začátek bych volila méně zdobné náušnice, třeba ve tvaru nějakých peciček. Materiál po konzultaci s rodiči. Zdobné visací náušnice často vadí při oblékání čepiček nebo se mohou o něco zadrhnout a poškodit čerstvě propíchnuté ouško.

Od: iv®
Datum: 10.08.15 17:36
Asi bych opravdu volila dat penize, nebo jit koupit s rodici miminka, me chtela mamka koupit nausnicky pro malou, nechtela jsem, mame jiny vkus, ona by spise kyticky, a me se libi neco jineho...nakonec mamka prispela a ja vybrala...krasne fialkove kosticky

Datum: 10.08.15 18:38

Obě vnučky měly do půl roku nastřelené za 250,- od lékařky, pak ta starší naušničky pomněnky staré 50 let, pozděj je dostala ta mladší a ta starší má šroubovací, zlaté malé dva kroužky (ne visící) se zirkony. Až bude čas tak si ta starší vybere co chce a malá dostane po ní. Nekupovala bych nic ale dala mamince peníze na nákup.

Od: thera
Datum: 11.08.15 14:22

Dobrý den,po tzv. nastřelení zůstávají v uchu cca 3 týdny (právě ty nastřelené) , hodně často jsou ze silikonu a v zádu jsou s ploškou,aby když miminko spí, ho netlačily . Po úplném zahojení cca po 3 týdnech , by se měly vybrat zlaté(lepší žluté zlato) se zapínáním ze zadu dopředu- také se tomu říká dětská brizura . S výběrem bych tedy počklala až do zhojení, musíte se řídit i velikostí lalůčku a výškou kde je dírka píchnutá. Hezký den

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.