Který lubrikační gel

Od: Datum: 07.08.15 18:42 odpovědí: 7 změna: 10.08.15 12:35

Ahoj, měla jsem vážné zdravotní problémy a bohužel mám problémy s vlhkostí. Bylo mi doporučeno prozatím používat lubrikační gely. Nikdy jsem si však žádný nekupovala a nemám s tím zkušenosti. Mohli byste mi prosím poradit, který vzít? Nebo s kterým máte dobrou z kušenost?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.08.15 18:54

Je otázka, jaké máte nároky. Podívejte se na internet, ať si uděláte obecný přehled, ale i bez něho je úplně dostačující univerzální lubrikant z každé drogerie.

http://www.durex.cz/produkty/lubrikant/

Ohodnoceno: 1x

Od: radekradeczech
Datum: 07.08.15 18:59

Dobrý den,

mně se osvědčil od Durexu, je v takové fialové lahvičce, dobře se s ním pracuje a má příchuť aloe vera. Zkuste ho, nebudete zkalamaná.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 07.08.15 21:53
Jsou na bazi vodni nebo silikonove. Silikonove vydrzi o dost dele nez vodni. Ten rychle vyschne. Muzete si vybrat s prichuti a vuni , na aloe vera atd... staci si pocist , maji to vsude v obchodech a je jich hodne

Datum: 08.08.15 19:51

Obyčejná toaletní vazelína. Nejlevnější, nejspolelivější. Nejsou v ni obsaženy žádné vůně apod. Není tedy alergenní.

Od: jwp
Datum: 08.08.15 21:12

Jděte do prvního supermarketu a máte jich tam plno. Kupte jeden a když nebude vyhovovat, příště kupte druhý.

Datum: 09.08.15 02:18

Zdravim, tak za me urcite "glide 4 you" ruzovy ostatni lepi a nemazou. Hezke ...

Od: karolina*
Datum: 10.08.15 12:35

Ahoj, taky jsem měla takový problém, zkoušeli jsme mnoho lubrikantů ze supermarketů a drogerek, neříkám, že byly úplně k ničemu, ale na každém mi něco trochu vadilo, vůně, lepivost apod. Kamarádka lékárnice mi potom doporučila Erectan Intim Gel, který je sice dražší, ale má i stimulační účinky. A ten už používáme asi 2 roky, je vážně skvělý, krásně voní, nelepí, nevysychá a hlavně stimuluje! S ním má pro mě sex konečně smysl

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.