Vakuové nádoby na konzervaci potravin

Od: Datum: 04.01.15 12:15 odpovědí: 2 změna: 12.08.15 22:02

Dobrý den,

Uvažuji o koupi vakuových nádob na konzervaci potravin, dají se použít i na hotová jídla, nebo pouze na ovoce zeleninu těstoviny? Zajímá mě značka VacuVin.

http://www.gutea.cz/vakuova-n…ie-2-3-l-vacuum-cereal-s.html

doplněno 04.01.15 12:16:

Má někdo případně zkušenosti s jinými značkami?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.08.15 11:24
avatar

přidám se se svou otázkou, která je ve skrze stejná. Chtěl bych koupit nějaké vakuovací dózy a pumpu. Našel jsem pár značek, ale netuším jestli ta pumpa něco vydrží nebo ne. Dózy snad ano.

Máte někdo zkušenost s nějakou značkou?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.08.15 22:02

Ahoj Claymane. S nějakým tipem ti asi neporadím, ale něco napíšu. Před lety, si manželka koupila od WS Hodonín nějakou pánev a taky, malou napařovací žehličku. Na tom základě jsme byli pozváni na oběd s přednáškou. Byla docela slušně provedená a pro mnohé asi i zajímavá. Mladý chlapec v obleku tam madšeně vysvětloval skvělé využití vakuovacích pump a různých pixel. Jak se hrozně ušetří, když se koupí větší množství různých potravin a ty se uskladní v lednici, po předchozím vysátí vzduchu. Někteří staříci si i něco málo koupili, ale mohlo to být i lepší. No, nebylo. Ten chlapec si neměl zvát nás. Tedy mou ženu. A to ještě prodělal na pohoštění. Moje paní mu začala vysvětlovat, že proč by si měla v dnešní době kupovat kila salámu, sýrů a dalších poživatin, když si může koupit při cestě domů z práce v krámě, jakékoliv množství rozličných potravin? Na to neměl chudák moc připravených odpovědí. A to ty věci, ještě byly klasicky předražené. A to si nás chtěli později zase pozvávat na podobná sezení. Po rozvodu jsem je přehrál na bývalku a tak mi to skončilo. Při návštěvě u jejích rodičů, se panímáma pochlubila podobnou věcí a za pár korun. Tak co, půjdeš do toho? Něco si pořídíš?

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.