Problém z vagínou

Od: Datum: 30.07.15 21:58 odpovědí: 9 změna: 03.08.15 23:10
Hezký večer, mám problém z vagínou.
Je zarudlá a trochu svědí. Nevím od čeho, pravidelně se meju, skoro vubec se nepotím... Od té doby je to cca 7 dní co mě začala svědit se umývám několikrát denně ale nepomáhá to, ani dětský pudr. Sex jsem neměla a vubec mě nenapádá od čeho to je. Předem děkuji za pomoc.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: pb®
Datum: 30.07.15 22:09

Kvasinky. Není to špatnou hygienou ani sexem, stačí trošku oslabená imunita, braní antibiotik, zapařené plavky atd. a problém je na světě. Přemnoží se bakterie, které v pochvě normálně jsou a ty hodné laktobacily už nezvládnou udržet v pochvě správné pH. Pomůže cokoliv s clotrimazolem - Canesten, Jenamazol a probioticé tablety do pochvy. Pokud je to poprvé, žena by měla navštívit gynekologa, pak už to pozná a začne se léčit sama.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 30.07.15 22:13

Zdravím. Může se jednat o kvasinkovou infekci. V létě na to trpí hodně žen. Noste bavlněné, prodyšné spodní prádlo a pohodlné, volné oblečení. Zajděte si na gynekologii, předepíší Vám vhodnou léčbu, až odborník zjistí, oč se opravdu jedná. Na tyto potíže se dají koupit přípravky i volně v lékárně, ale pokud nepomohou, k lékaři si zajděte. Rádo se to vrací a někdo na to trpí často..

Od: wamp®
Datum: 30.07.15 22:16
Vypadá to na kvasinkovou infekci.
Ta dokáže pěkně potrápit.
Je třeba navštívit gynekologa.
Jinak,do stravy zařadit co nejvíce kyselejšího ovoce,zeleniny,kys.zelí,bílé jogurty s živou jogurtovou kulturou a pít neslazené nápoje.Nosit pouze bavlněné kalhotky.
Po vykoupání na koupalištích se řádně osprchovat a spodní díl plavek vyměnit.Nezůstávat v mokrých.
Také nechodit na veřejných místech bosa.Ta plíseň- kvasinky se chytá ráda na nohy.A vůbec,je v celém našem těle.
Miluje teplo,vlhko,sladké ze všeho nejvíce !
doplněno 30.07.15 22:17: http://nemoci.vitalion.cz/kvasinkova-infekce/

Od: mot
Datum: 30.07.15 23:45
Pani v reklame ma taky zjistila, ze nerozumi sve vagine. Ale nejaky pripravek ji s tim pomohl.

Datum: 01.08.15 15:45

Otázka taky je, zda pravidelné mytí (čím?) prospívá nebo škodí.

Od: kren
Datum: 01.08.15 16:12

Prosím vás, vy jste panna? Píšete, že jste neměla sex, tedy nikdy? Víte, pohlavní choroby se nemusí projevit ihned, ale třeba i týdny po styku.

Od: ruze®
Datum: 03.08.15 18:16

Přílišná hygiena taky škodí-narušuje PH prostředí uvnitř. Zkuste na mytí Lactacyd-je na mléčné bázi a pro zmírnění svědění čistý bílý jogurt a určitě běžte na gyndu,pokuď to jsou kvasinky,což je v takovém teplém létě možné,bez tablet na přeléčení se neobejdete.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 03.08.15 18:22

Otázka je na vaginu. Moje otázka je, jestli se nejedná o vulvu, protože mladá děvčata nerozlišují vaginu nebo-li pochvu a vulvu.

Od: pb®
Datum: 03.08.15 23:10
Ale to je přece jedno, při kvasinkách svědí tak nějak celá, vevnitř i z venku a léčit se taky musí celá, do vagíny krém nebo tableta a z venku krém.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.