Jaké vložky?

Od: Datum: 29.07.15 22:42 odpovědí: 9 změna: 08.08.15 13:37
Ahojte, mám menstruaci ted velmi silnou a nevím jakou ochranu mám na noc zvolit, přes den používám tampony. Mamka mi koupila always ultra night a u těch je napsané 100% ochrana před protecenim. A houby protekla jsem už za 2 hodiny. Mate s nejakyma vlozkama dobrou zkušenost nebo o kterých víte že jsou tlusté? Na noc budu opravdu klidnější když budou 2cm tlusté než abych protekla. Díky za odpovědi
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.07.15 23:14

Upřímně? Používej tampony.. Na noc a i vlastně obecně je to to nejlepší.

Ohodnoceno: 0x

Od: gjdrturt
Datum: 29.07.15 23:29

Je to trochu mimo, ale vložka neproteče skrz. Steče to po ní, když je moc krve najednou, nestíhá nasát a vyteče krajem. Já to řešila tak, že jsem měla celou noc nohy u sebe, takže krev tekla ven jen minimálně, většina zůstala uvnitř a ráno jsem se s nohama u sebe odpíďalkovala na wc. Zní to blbě, ale fungovalo to. Nebo zkus na noc tampón + vložku.

Ohodnoceno: 1x

Od: denca*
Datum: 30.07.15 01:04
Není pravda ze tampony jsou nejlepsi. Ne Kazda žena je totiz snasi dobre, znama po chvíli omdleva..
Já na noc používám oboje, tampon i vlozku-chodim spat pozde a brzo vstavam, diky tomu se kolikrat vyhnu nehode :D nekupuju predrazene znacky, osvedcilo se mi pouzivat ty nejobycejnejsi vlozky z Alberta, a tamponky jak kdy, vetsinou kotex.
Posledni dobou premyslim nad menstruacnim kaliskem-asi jsi mladsi a mas menstruaci kratce tak tě to asi neoslovi.
Par neprijemnych nehod asi zazijes, ale casem to vychytas a sama poznas ktere vlozky konkretne ti vyhovujou nejlíp

Datum: 30.07.15 06:39

Hodně dlouhé. Když si lehneš na záda, krev ti proteče přes zadeček skoro až ke gumě kalhotek. A to žádné hrubé vložky nevyřeři. Musí být hodně dlouhé nebo musejí být dvě, ne úplně přes sebe, ale až na kříže.

Datum: 30.07.15 07:18

Kamarádka používala dvě za sebou. Já jsem moc vděčná, že mě tyhle problémy úplně minuly. Nedokážu si pak představit spát někde jinde, než doma :-/

A nebo je taky řešení zajít si za doktorkou a poprosit o nějaké řešení. Já kdysi dostala železo a Ascorutin; minimálně to železo a velké množství vitamínu C (posiluje cévní stěnu) nemůže ublížit. Avšak u železa je třeba trochu řešit jídelníček, aby se vstřebávalo. Myslím, že tam jsou omezení na mléčné výrobky.

Datum: 30.07.15 09:08

Dvě dlouhé vložky za sebou a jako jistotu ještě složenou starou dětskou plenu nebo menší ručník. Silná menstruace pravděpodobně způsobí i chodokrevnost. Pozor na to!

Datum: 30.07.15 09:28

Kdysi jsem taky měla tento problém,zajděte do lékárny a kupte si velké vložky,které jsou určeny pro pacienty na ikontinenci.mamina

Ohodnoceno: 2x

Datum: 30.07.15 15:31

Stejně jako "mamina " doporučím ty inkontinenční .Jsou široké a až nad zadek.

Datum: 08.08.15 13:37

Zkoušejte, čtěte popisky na zboží, rozhodně není nutné mít to nejdražší (někdy si říkám, že ty vložky jsou fakt vděčný byznys, ale docela určitě běžte k lékaři, silná menstruace může mít různé příčiny a není nutné, abyste dlouhá léta trpěla, nejen starostmi o vložky, ale i velkou ztrátou krve a případnými navazujícími neduhy.

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.