Je to dobrá motivace k hubnutí?

Od: Datum: 29.07.15 16:51 odpovědí: 4 změna: 29.07.15 19:00
Dobrý den, včera jsem sem psala dotaz ohledně správného hubnoucího plánu, bylo to ale pod jiným jménem ,proto že nemám na tomto webu učet. Teď k otázce---> Nejdřív musím dodat že jsem závislá na nakupování kosmetiky a udělá mi radost každá kosmetická drobnost, proto jsem se rozhodla, že si dám všechny svoje peníze k mamce a ta mi je bude dávat pouze pokud splním podmínku. Za 2 minuty cvičení dostanu 1kč, když budu cvičit třeba 30 min. bude to 15kč. Vždycky když pujdu cvičit oznámim to mamce a ta mi dá po cvičení ty peníze, které si vysportuji ale také budu dostávat peníze za zdravou stravu, když budu jíst pravidelně a sním něco zdravého tak dostanu 2kč za každé zdravé jídlo ( mužu jít denně jen 6× ) ale když s ním víc jak 2 nezdravé věci za týden tak musím vrátit spátky ty peníze, který jsem dostala za tu zdravou stravu dostala. Je to dobrá motivace? ;)
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: certicek11
Datum: 29.07.15 17:00
Musím ještě dodat že mám brigádu aby vám nebylo divné moje kapesné.
Datum: 29.07.15 17:01

Na první pohled snad ano. Jenže na ten další už to tak růžové není. Jestli jste opravdu "závislák" tak se jako každý závislák budete snažit tu podmínku obejít a jakmile se Vám naskytne sebemenší příležitost dostat se k nějakým penězům navíc, okamžitě toho zneužijete. Budete se sama sobě vymlouvat, že je to výjimečné a že se pro tentokrát nic nestane. V extrémním případě se můžete uchylovat až k ne zrovna férovému získávání peněz, o kterých nikdo nebude vědět.

Ohodnoceno: 2x

Od: ijalva
Datum: 29.07.15 17:02

Není. Je mi to líto. Ta motivace musí vyjít z tvého přesvědčení a musíš cvičit pro radost. Nejdříve tě to nemusí bavit, ale časem se na cvičení budeš těšit. Spíš si dej motivaci, že až budeš mít pevnější tělo, možná i něco shodíš, tak si něco pěkného kup. Ale cvičení je odměna! Ne peníze za cvičení. Musíš být ráda, že máš čas jít cvičit - běhat, bruslit, plavat.

Přeji veselou mysl a pevnou vůli *slunce*

Ohodnoceno: 2x

Od: wamp®
Datum: 29.07.15 19:00
Nevím sice kolik je ti let,ale nic tak šíleného jsem v životě neslyšela *zed*
Sport a pohyb je pro naše zdraví přínos.Všichni bychom měli něco dělat.Každá pohybová aktivita se počítá.Věř tomu,že i ta,když vyžehlíš prádlo,vytřeš podlahy,vyluxuješ,utřeš prach,vypleješ zahradu...Tím bys i určitě dost pomohla jak mamince,tak i sobě ;)
Jinak,pokud chceš opravdu jenom cvičit,tak si uvědom,že musíš zatnout zuby a jít si za svým cílem.Za cca měsíc pravidelného sportu se pro tebe stane drogou,bez které nebudeš moci být.
A motivace?
Zdraví,krásné tělo,úsměv a hromada kluků kolem tebe
Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.