Jak líbat?

Od: Datum: 07.09.15 18:09 odpovědí: 9 změna: 08.09.15 15:07

Dobrý den, je mi 15 let a nikdy jsem se nelíbala. Je mi to vážně trapný se ptát tady, ale jak se to vlastně dělá? Jsem strašně nervózní, že až přijde čas, tak nebudu vědět co mám dělat, nebo něco pokazím. Všichni říkají, že to člověk umí instinktivně, nebo že až to přijde, tak budu vědět, ale já to prostě nevím a ani nevím, jak to zjistit. Prosím o nějakou radu, děkuji předem :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.09.15 18:12
Ohodnoceno: 2x
 
Od: pee*
Datum: 07.09.15 18:17

Za chvíli mi bude 15, jsem kluk a taky jsem se nelíbal a nevím jak na to :-D

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 07.09.15 20:26
avatar

Děti, děti, nás to dřív taky nikdo neučil, internet nebyl a přece jsme se líbat naučili a dokonce i děti jsme na svět přivedly. Důležitý poznatek, u francouzkého polibku nedýchám nebo dýchám nosem, ne že budete protějšek nafukovat. A ještě je důležité dbát na ústní hygienu. Třeba zde něco je http://poisonaudrey.blog.cz/1…zsky-polibek-v-deviti-krocich ale nečetla jse to. GHT, ptát se není trapné, jsou i tací co neví, že se musí souložit aby bylo počato dítě ale odtoho máte na ZŠ zdravotní a sexuální výchovu, že? Někteří se přiblble usmívají, jiní se snaží vzbudit dojem, že už to vše ví a umí a pak to takle dopadá.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: axus®
Datum: 08.09.15 09:13
avatar

Jako kdyz davate mamce pusu na dobrou noc, akorat k tomu pridate jazyk.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: ar
Datum: 08.09.15 12:59

Zdar "tuláku", Ty jsi dával mamině hudlana s otevřenou papulou? Já myslel, ža mamce se dávala pusina s našpulenými tvářema a tam zase ten jazyk nějak "nefunuje".;) Nebo že by průzkumák-vetřelec? *smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: axus®
Datum: 08.09.15 15:07
avatar

Nazdar odpadliku.

Záleží, čí mamce se ta pusa dava;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 08.09.15 09:46

Jak mohlo lidstvo žít bez internetu? Učili se a informace získávalo přirozeným způsobem. Dnes s internetem i do postele..., kam to lidstvo spěje?
Nech to na klukovi a ono to půjde. Nebo to zkoušej na panence.Prostě se přizpůsob, dělej co on.

doplněno 08.09.15 14:06:

Tazateli, pee, sledujte filmy...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.09.15 10:25

Těm, kteří už zapomněli, jaké to bylo před tím, než se poprvé líbali, kolik v tom bylo strachu, očekávání a obav a kteří tak neváhají ke svým radám připojit poznámku typu: "Já nevím, co vy mladí dneska, vy byste se bez toho internetu snad neobešli..."

Tyhle poznámky jsou mimo mísu. Každý mladý hledá radu takovým způsobem, který mu vyhovuje. To, že internet má výhodu anonymity a zároveň širokého záběr a snadné dostupnosti, to je prostě fakt. Takže, alespoň pokud mohu mluvit za sebe, rád bych v mládí měl tu možnost využít internet.

Pro tazatelku lepší radu, než které byly dány nemám. K rádcům: Sorry, prostě jsem se neudržel.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 08.09.15 12:32
avatar

ale jistě že to přijde samo. Až se k tobě nějaký pěkný kluk nakloní, tak neuhýbej. Otoč hlavičku k němu a nastav pusu. Pokračování přijde tak nějak samo od sebe. No ale jestli chceš aby na tebe kluci hned tak nezapoměli, tak na ně používej eskymácké polibky. Ty se nedělají pusou, ale nosem. Eskymácký polibek vypadá tak, že se špičkou nosu jezdi lehce po obličeji.

A ještě bych měl radu pro kluky začátečníky. Zapomeňte na nějaké vášnivé ocucávání, olizování, strkání jazyka do ucha nebo až do krku a k tomu vydávání slintavých zvuků. Jestli něco holku od líbání spolehlivě odradí, pak právě tady toto.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.