Originální dárek k narozeninám pro babi

Od: Datum: 20.07.15 23:32 odpovědí: 7 změna: 22.07.15 09:56

Dobrý, každým rokem dávám babičce originální dárek k narozeninám :) Tentokrát jsem ale naprosto bezradná vůbec nevím. :( Poradíte mi něco? nejlepe neco kam se dají zapasovat fotografie

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.07.15 23:46

Do většího rámu koláž z jejich fotografii za celý život nebo nechat namalovat její karikaturu,prostě veselý obrázek.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 20.07.15 23:46

Zapasovat fotografie? Tak vybírej.

Co třeba vlastní fotografii s vlastní úpravou v nějakém grafickém editoru. Dají se dělat kouzla a ve vhodném rámečku ... Jinak bys asi měla svůj dotaz upřesnit. Co považuješ za originální dárek, co babička ráda atd.

Datum: 21.07.15 07:24

Kuchařinko, my vůbec netušíme, jaká tvoje babička je. Může to být babička v zástěře jako z reklamy na buchty, ale může to být babička, která paří na kompu. Nebo taky dáma, která miluje růžové kabelky. Tak jaká je? Co má ráda?

Ohodnoceno: 3x

Od: ju®
Datum: 21.07.15 11:58

Vzduchovka, vrtačka, svařečka s vlastní fotografií potěší a je navíc praktická...

Datum: 21.07.15 13:41
Tak ta moje babicka prahne po vylete parníkem.Je to ta klasicka babicka v šátečku krmici slepice na dvorku a vite co?je vdecna i za zmrzlinu.Tam na ty vesnici se nedostane ani k zakusku.
V sobotu poprve ve svych 83letech prijede do Prahy a popluje:)
Tim chci rict ze pokud ji znate.Tak je pak snadno vysledovat i netradicni zazitky.Nemusi to byt hmotna věc.

Datum: 21.07.15 13:50

Fotokniha, pokud ji ještě nemá, často potěší.

Ale třeba mojí babi je dost těžké se zavděčit, tak jí vždy koupím dárkové poukázky, akorát obměňuji obchody, a ona si něco vybere. Z těch jediných má radost, zvlášť když se mi podaří vybrat obchod, ve kterém si na něco "brousí zuby" :-D

Datum: 22.07.15 09:56

Také jsem chtěla dát babi něco origoš a vybrala jsem fotoknihu sestavenou postupně z jejich fotek od útlého mládí až po součastnost a nazvala jsem ji Moje životní pouť. Dala jsem si s tím práci, protože jsem knihu objednávala přes Piklio, ale výsledek stál zato.Nejvíc práce mi dalo shromáždit a vybrat fotky, aby babi nevěděla. Fotky jsem oskenovala ( i méně kvalitní černobílé)Celou jsem si ji navrhla sama,včetné umístění fotek, dekoru i případný komentář k některým fotkám.Dárek byl k životnímu jubileu a věřte, že ze všech dárků, které babi dostala, měla z této knihy největší radost, ač to ze začátku oplakala, jak ji to dojmulo.

Ohodnoceno: 1x

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.