Pytlík do mrazničky

Od: Datum: 19.07.15 17:28 odpovědí: 14 změna: 20.07.15 15:15

Je to divné,ale nikdy jsem nezamrazovala do pytlíků k tomu určeným.V popisu se píše o kostkách ledu a omáčkách ap.

Tedˇstojím nad tím,z které strany a jak se tam ta potravina dostává,konkrétně meruňky...trapas,ale fakt nevím,poradťe

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: uska®
Datum: 19.07.15 17:33

Zajímavý dotaz. Pytlík - sáček má vždy 3 pevné strany a jen jednu stranu volnou určenou k vložení potravin. Stačí takto?

doplněno 19.07.15 17:47:

Tak popište - vyfoťte váš pytlík. Nic bližšího jste neuvedla.

Ohodnoceno: 0x

Od: bajka
Datum: 19.07.15 17:44

Kdyby tomu tak bylo,těžko bych ptala,nemyslíte?

Od: pepr®
Datum: 19.07.15 17:36

Nemyslíte náhodou pytlíky na kostky ledu? Tam meruňky těžko narvete.

Datum: 19.07.15 17:49

No to jsou vo.ové,to mi poradili,ti rádcové,uprostřed u vchodu v Tescu jako servis klientům. ...No to je síla,sakriš,co tedˇ,vrátit to nejde jsem to rozbalila,ale já jim to příště řeknu a tu robalenou krabičku jim tam nechám !

Datum: 19.07.15 18:06

No to byste musela ty meruňky rozmixovat a vpustit je tam hrdlem, což si myslím je docela blbost, takže se nerozčilujte a udělejte si ledové kostky na horkou hlavu *smich*

Ohodnoceno: 3x

Datum: 19.07.15 20:19

*jasne*... ! a co ty meruňky? Kdyby nebylo 35 °C,tak se tam vrátím

Datum: 19.07.15 20:22

A uděláte ze sebe vola? No teda... Dejte tam vodu, nechte zamrznout a zítra s tím do karafy s vodou, plátek citronu a zchlaďte se.

doplněno 19.07.15 20:40:

V tom případě hodně štěstí. Co já vím, třeba vám jen špatně poradili.

Datum: 19.07.15 20:31

Já vola ..? Tak to ani náhodou? Stáli kolem mě 3 z nichž 1 servisman mi šel ukázat přímo krabici s tím šmejdem na zamrazení potravin,jak jsem dotazovala.

Jelikož tam jezdívám nakupovat a tak jim to tam laskavě vrátím,protože jsem tam kvůli tomu jela...mám spoustu ovoce v kuchyni a takové amatéry si podám.

Datum: 19.07.15 20:47

Jak JEN špatně poradili? Pro mě je to velká chyba,mám navařeno spoustu kynutých meruňkových knedlíků a meruněk na zamrazení to je hrůza práce přeci.hmmm

Datum: 19.07.15 20:49

Knedlíky přece jdou zabalit do obyčejného sáčku a zamrazit. Nebo pozvat sousedy.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 19.07.15 22:53

Se sousedy nemám až takové vztahy,navíc ani asi nejsou doma a čekám na to celý rok,až si koupím meruňky,nevím co to máte za rady.

Od: uska®
Datum: 20.07.15 11:52

bajka - čertíte se na nás, ale měla byste se zlobit na sebe. Nikdo vám špatně neporadil, jen se neumíte vyjádřit při nákupu. Řekla jste v obchodě, že chcete mrazit knedlíky? Určitě ne. Nezlobte se, ale nepotřebuji mít vysokou školu na to, abych odhadla, že hnedlík je větší jak kostka ledu, tudíž, že jej tam nenacpu.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 20.07.15 15:15

uska...nechápu,proč odpovídáte takovým zpúsobem...nečtete asi vůbec,že jsem se obrátila na servisní službu a chtěla jsem sáčky na zamrazení potravin !

Datum: 19.07.15 21:17

Pytlíky na mražené potraviny kupuji v kauflandu za 20kč .Pytlík utrhnu,tím se na jedné straně otevře a mohu do něj meruňky odpeckované vložit.Lepší způsob je ten,kdy meruňky poskládám do plastových víček od polárkáče.po zmrznutí vzniknou kostky,které vsunu do sáčků.a uložím do nrazáku.Získám tím dobrou skladovatelnost.

JABRAKA

Ohodnoceno: 3x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.