Po vysazení antikoncepce tloustnu

Od: Datum: 07.09.15 17:42 odpovědí: 1 změna: 10.09.15 19:43

Dobrý den,

před měsícem a půl jsem vysadila antikoncepci, od té doby jsem přibrala 5-6 kilo, máte někdo s tímto zkušenosti? Pokud ano, poprosila bych, jestli byste mi nenapsali, jak jste se váhy zbavovali, nebo jak to dále pokračovalo... vzpamatuje se ten organismus po té dávce hormonů a váha opět ubyde? Abych to uvedla na správnou míru, jím zdravě, cvičím tři hodiny do týdne, nepřejídám se.

Děkuju za každý názor, příběh nebo radu.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: iv®
Datum: 10.09.15 19:43
avatar
Zdravím. Já jsem si prošla úplně stejným problémem. Každý tvrdí, že se při antiko tloustne, já měla opačný problém. Pokud jsem měla hormony srovnané, byla jsem hubená, od doby co mám vysazenou antikoncepce, jsem přibrala ... A není pravda, že bych se stravovala jinak, cvičím a stejně mi to nepomáhá... Ona ta hormonální rovnováha je u nás žen asi dost důležitá. Zvláště po té třicítce... Nevím kolik vám je, ale určitě vyhledejte lékaře, gynekolog vám udělá krevní testy a zjistí jak to s hormony máte...
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.