Kde si nechat potisknout tričko?

Od: Datum: 02.08.15 21:00 odpovědí: 2 změna: 02.08.15 21:39

Dobrý den,
máte někdo zkušenosti s nějakou konkrétní firmou, která se zabývá potiskem textilu? Chtěla bych si nechat potisknout tričko vlastním motivem (nejedná se o fotografii, ale obrázek). Na internetu jsem našla mraky firem, které se touto službou zabývají a než se pro nějakou rozhodnu, ráda bych si přečetla nějaké reference, doporučení nebo třeba i tipy, které firmě se raději vyhnout. :)
Pište prosím, jak jste byli spokojeni s potiskem, zda vydržel i několikáté praní. Jak jste byli spokojeni s materiálem trika. Jak s výslednou cenou. Jak dlouho od objednání trvalo, než vám triko, popřípadě jiný kus ublečení, doručili. Zkrátka vše co vás k tomu napadne :)
Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mot
Datum: 02.08.15 21:19
Jak budete resit koupi neceho draheho a duleziteho, kdyz takhle resite potisk tricka za 3 stovky?
Ohodnoceno: 0x

Datum: 02.08.15 21:39

Tady jsem byl vždy spokojený,ale potisk trička jsem si tam dělat nenechával.

http://www.xcopy.cz/darkove-s…sk-tricek-tisk-na-tricka.html

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.