Šíleně to svědí

Od: Datum: 02.07.15 12:46 odpovědí: 10 změna: 02.07.15 20:18

Ahoj, před několika dny mě to tam dole začalo šíleně svědět. Něco kolem 3 dnů mi začal téct výtok. Musím si denně měnit kalhotky nejmíň 2x, protože to je hrozně nepříjemný. Mesíčky jsem už měla a na gynekologii jdu na kontrolu až v říjnu. Kdykoliv jsem své paní doktorce řekla že to mám, řekla, že udělá výtěr a výsledky mi dá vědět a dál se tím nějak nezaobírala.. Jenže poslední dobou to začalo šíleně svědět a přitom se myju každej den, po čůrání se utírám a prostě všechno co by se dělat mělo jenže jsem z toho už zoufalá. Máte s tím někdo nějaké zkušenosti prosím poraďte mi. Anti beru už 3 roky a nikdy mě to nesvědělo až teď.. Děkuju

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.07.15 12:48

Nojo, kvasinky. Ty si tam teď budujou velkoměsto. *smich* Tak hlavně nelezte do bazénu s dětma a tak.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 02.07.15 13:08

*smich*jo,jo bakterie,kvasinky...mají rej a bude horko,tak jim bude ještě líp.Pomohl mi krém http://www.lekarna.cz/clotrim…azol-al-1-crm-1x50gm-1/#popis předepsal mi jej tenkrát doktor,ale jde koupit normálně bez předpisu.Pokud by to za dva tři dny nezabralo šla bych k doktorovi ať se s toho nevyvine něco víc.

doplněno 02.07.15 19:31:

jasně,ať se namaže i přítel aby vám to zpět nepřenesl.Někomu se záněty a kvasinky vraceji pokud nepoužívá speciální přípravky pro intim hygienu.Takže jak bylo zmíněno,může to být i tím.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 02.07.15 13:15

Pokud se nemyjete intim gelem tak se s ním mýt začněte.Mýdlo vysušuje.

Ohodnoceno: 4x

Od: sunshine9823
Datum: 02.07.15 13:17

Právě tím se myju.. A ještě bych se chtěla zeptat jestli to nijak neovlivňuje přítele?

Ten clotrimazol si určitě koupím.. Děkuju za radu

Datum: 02.07.15 14:27

Určitě se nyní vyvarujte pohlavního styku, pokud máte tyto problémy. Někdy je potřeba přeléčit následně i partnera. Na nic nečekejte a zajděte si na gynekologii. Jen lékař může určit oč se jedná a předepsat tím pádem i vhodnou léčbu.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 02.07.15 15:42

Ikdyž vy se vyléčíte, přítel se stal bacilonosičem a zase vám infekci vrátí. On může být bez prolémů, ale infekci přechovává. Musíte se léčit oba!

Datum: 02.07.15 13:25

Jenamazol krém. Zeptej se v lékárně. Nebo můžeš jít na gynekologii, lékař je na to zvyklý, trpí tím mnoho žen.Dá ti prášky.

Datum: 02.07.15 13:40

konzultujte se s lékařem ginekologem, nesmíte čekat na kontrolu až v říjnu...

Od: ruze®
Datum: 02.07.15 17:03

První pomoc-studený,bílý jogurt,nebude to tolik svědit a šup,šup ke gynekologovi!

Datum: 02.07.15 20:18

Jak se zde píše, návštěva ženského lékaře a léky nejen pro Vás, ale též pro sexuálního partnera. I přes Vaše dřívější upozorňování gynekoložka nekoná? Nevím na co čekáte, že jste již dávno nezměnila gynekologa. Já Vám to vřele doporučuji.

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.