Opožděná menstruace.. alkohol

Od: Datum: 02.07.15 11:10 odpovědí: 1 změna: 02.07.15 17:22

Dobrý den, v pátek (26.6.) se mi povedlo opít se na jednom večírku, kde k mé smůle bylo dost kluků.. Doteď si nadávám do krav a tak podobně, prosím, neodsuzujte mě. Mentruaci jsem měla dostat 24.6., nemám ji moc pravidelnou, ale vždy se mi to posune jen o tři, čtyři, max. pět dní - někdy dozadu, jindy dopředu. Proto jsem byla ráda, že na večírku se mi to vyhlo, ale teď už moc ráda nejsem, jelikož jsem měla okno a fakt nevím, zda jsem se s někým nevyspala!

Tři holky mi říkaly, že asi ne, že to nejspíš bude ok, že ani ty kluci nebyli moc ve stavu, kdy by něco mohlo bejt.. Ale ja se fakt bojim. Sice si i pamatuju, že jsem někomu dělala cucáka a prostě takový ty větší stavy blízkosti, nebo jak to nazvat, mi možná v paměti utkvěly, takže sex bych si nejspíš taky pamatovala.. A ráno mě nic nebolelo, krom toho si pamatuju i konec večírku a to sem si mezi nohama nějak "špinavá" taky nepřišla, jenže je fakt blbá náhoda, aby ty měsíčky teď měly tak velké zpoždění.

Napadlo mě jít na tu injekci, co je vyvolá... Mamce bych prostě vysvětlila, že mě štve, že pořád musím nosit vložku pro případ, že by to najednou přišlo, (to je další věc - měla jsem ji i na večírku, a když jsem si ji ráno - konečně schopná - vyměňovala,nepřišlo mi, že by na ní bylo něco neznámého, bohužel jsem tomu moc nevěnovala pozornost, ale nasáklá nebo tak něčím neobvyklým mi nepřipadala... a asi bych s klukem ani nespala, když vím, že mám vložku, maličko myšlení mi zůstávalo.. třeba když se kámoška svlékala, tak já si to zatrhla, jenže to bylo na začátku a mám cca tří hodinové okno,spíš víc) a určitě by se mnou za gynekologem šla, případně bych si došla i sama, už jsem tam byla na prohlídce kvůli práškům, to je víceméně jedno, jenže moje otázky:

1) i kdybych byla v tom... a dostala tu injekci.. tak mences mít budu, ne, když tam jsou ty hormony? Nebo by ta injekce byla k ničemu a menstruaci bych nedostala? A stojí ta injekce stojí?
2) když se dává injekce, prohlíží se, že ano? Takže by případné.. těhotenství.. bylo hned jasné?
3) je jiná možnost, jak se toho zbavit, než je potrat?
4) Do kdy potrat může být proveden?
5) Je možné, že se mi měsíčky tak zpozdily, protože jsem ve stresu, jestli v tom nejsem? Mám je skoro 3 roky...

Děkuju. A ještě jednou prosím neodsuzujte mě. Že jsem blbá a nezodpovědná - vím. Po téhle zkušenosti - už nebudu.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ruze®
Datum: 02.07.15 17:22

Kolik vám je? 15-16 let? Zatím není třeba panikařit,ale co se týče vašich dotazů- 1-4, tak to vše najdete na NETU, a č. 5-ano,menzes se může zpozdit i ze stresu. Kupte si 1-2 těhotenské testy v drogerii a s odstupem týdne si je udělejte,ať se zbytečně nestresujete.Cena cca 50-150,- kč. Někdo třeba namítne,že nejsou spolehlivé,ale mé dceři i známé určily vždy těhotenství na 100%. A příště tolik nepít a více si sebe važte a dávejte na sebe větší pozor.

Ohodnoceno: 0x

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.