Vlnité vlasy

Od: Datum: 30.06.15 21:21 odpovědí: 7 změna: 03.07.15 15:56

Ahoj,

chtěla bych se zeptat jestli nějak škodí vlasům, kdybych si je chtěla na trvalo nechat navlnit ( Myslím že se to tak píše)

viz. obrázek.(stáhlý z netu pro inspiraci)

Blbý komentáře si nechty. Díky a díky za radu

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 30.06.15 21:34
Blbé komentáře zde nepíšeme,jelikož nejsme "blbé."
Takže,slečno,každý takový zásah je podmíněn chemií,která vlasy samozřejmě naruší.
Ony se opět zregenurují,pokud jim budeš dávat pravidelnou péči a používat kvalitní přípravky...
doplněno 01.07.15 08:44: Inžinýrko,děkuji za připomínku /dodatek/.
doplněno 01.07.15 19:56:

Ohodnoceno: 5x

Datum: 01.07.15 20:50

Ježiši... úplně jsem cítila ten čpavek s tím je tolik práce, že radši budu mít svoje rousy. A slečna taky nevypadá moc přesvědčeně.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 30.06.15 22:24

A ještě je potřeba vědět, že vlasy, sebelíp navlněné, odrůstají a časem jsou zase rovné - takže úplně napořád to nejde.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 01.07.15 08:34

A nějaká přibližná doba kdy zase budou rovné je? Nebo to je podle typů vlasů? :O :)

Datum: 01.07.15 18:08

Tak záleží na tom, jakou trvalou si necháte udělat. Já jsem tu ideu, že musím místo svých rovných vlasů mít vlnité, opustila někdy před 25 lety, to jsem poprvé a naposled zkusila trvalou headlines. Vůbec mi nechytla.

Předtím (v mládí) jsem párkrát byla na trvalé, jakou snad dnes už proboha nikdo nedělá - dvě hodiny kudlení, nešetrné natáčení vlasů na tenounké natáčečky a zafixování gumičkou, což kudlilo a vytrhávalo vlasy, následné polití hlavy čpavkem nebo co to bylo (slzely z toho oči) a pak se sedělo pod gumovou čepicí s pálící hlavou a s napětím čekalo, jestli neslezou vlasy. Výsledek byl místo andělských kudrlinek spečený chemlon. Jednou jsem týden po takové trvalé na vlasech po ramena v zoufalství odešla do pánského holičství a nechala se ostříhat na kluka - v té koudeli, co jsem na hlavě měla, jsem zlomila hřeben.

Od té doby nosím svoje rovné vlasy. Ať si necháte udělat s vlasy co chcete, stejně Vám vyrůstají stále Vaše původní vlasy - ať jde o barvu, nebo o vlny, vlasy prostě odrostou.

Datum: 01.07.15 18:24

Já nechci být válečný štváč, to rozhodně ne, ale když si dáte trvalou a budete si myslet, že vlasy pouze umyjete, profoukáte, tak to si nemyslete. Po každém mytí musíte buď natočit nebo vyfokat přes kartáč. Trvalá je trvalou tak dlouho, dokud neodroste. ;) Možná, snad v nějakém luxusním salonu, luxusní trvalá se chová jinak, ale ne úplně nejlevnějsí je taková, jako píšu.

Od: esme®
Datum: 03.07.15 15:56

Trvalá každopádně vlasům škodí, a pokud je nosíte takto dlouhé, může to poškození odrůstat i několik let.

Ale pokud byste netrvala na trvalé ;), já si zamlada večer umyla vlasy, buď zatočila do takových "klapek nad ušima" nebo zapletla malé copánky a ráno to bylo suché a po rozpletení to bylo jeden-dva dny vlnité. A vlasy nebyly zničené.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.