Domácí práce

Od: Datum: 21.06.15 22:18 odpovědí: 3 změna: 22.06.15 09:58

Dobrý večer, mohl by mi někdo poradit nějakou domácí práci, která není podvod a nemusím se bát nějakých problémů. Potřebovala bych to místo brigády, děkuji za odpovědi...


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: uska®
Datum: 21.06.15 22:20

Nic takové neexistuje, sežeň si brigádu. I když na konci června shánět brigádu na prázdniny bude asi opruz.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.06.15 05:54
avatar

Spíš najdeš poklad královny ze Sáby, než domácí práci, která není podvod.

Snad jen doma vést účetnictví nějaké firmě, překladatelství, výuka jazyků...

Zapomeň na skládání propisek, plnění obálek, šití bryndáků, výrobu šperků *ee*a následně jejich zasílání poštou bůhví kam.

Brigáda se sežene, ale většinou si ji studenti zamlouvají už i na příští rok, pokud byli spokojeni. Týden před prázdninami už bude vše zadané. Vzpomněla sis opravdu už pozdě.

Přesto jako poslední inštance jsou supermarkety. Na pokladnu či doplňování zboží seženeš snad vždycky. Pro kluky i do skladu. O domácí práci přestaň uvažovat, je to jen fata morgana. A většinou jim jde o to, aby Tě o nějaké peníze připravili - a nic za ně. Jaga.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: pb®
Datum: 22.06.15 09:58

Jediná domácí práce, která opravdu funguje, je ta, kterou si člověk sám vymyslí. Ne že mu jí někdo dá. Pokud člověk není dost vzdělaný na to, aby doma mohl překládat, dělat účetnictví, programovat, spravovat webové stránky, pak musí prodávat nějaký výrobek. Něco doma ušít, uplést, uháčkovat, namalovat atd. a to prodat na webu. Zkuste se podívat na http://fler.cz, co se tam nabízí.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.