Kočárek pro panenky pro roční vnučku

Od: Datum: 18.06.15 13:50 odpovědí: 7 změna: 19.06.15 16:16
avatar

Milí kogegové a hlavně kolegyňky!

Mám jedinou vnučku (a čtyři vnuky kluky), bude jí rok, začíná vratce chodit. Zatím jen informativně jsem dceři sdělila, že bych malé k narozeninám koupila první kočárek s panenkou. Měla jsem na mysli malý nizoučký kočárek podobný tomu, se kterým jsem si kdysi pradávno hrála já. Taková "krabice od bot" na kolečkách . Prý ano, ale že mám vybrat stabilní. Dívám se na internetu do nabídek a vše se mi zdá veliké - pro starší děvčata. A ještě navíc to má být stabilní. Doporučíte mi někdo něco šikovného a osvědčeného?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.06.15 13:57
avatar

Dobrý den. A neuvažovala jste nad kočárkem proutěným? Já jsem kupovala roční holčičce proutěný kočárek, je stabilní, kolečka dokonce drží stále na místě, nepřevrací se a fungoval i na jako opora, když holčička kočárek vozí. A vleze se do něho panenka miminko velikosti 45 cm.

doplněno 18.06.15 18:29:

Já jsem proutěný kočárek kupovala na velikonočním remeslnem trhu a stal necelou petistovku.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.06.15 14:53
avatar

Eulalie, děkuji za tip. I proutěné kočárky (ty, které jsem našla v nabídce) se mi zdají zatím moc veliké. A hlavně drahé. Nad dárky kolem tisíce korun se musím moc a moc rozmýšlet. Uvítala bych fotku vašeho kočárku nebo odkaz na prodejnu.

Datum: 18.06.15 16:13

Dovolím si vmísit se do spíše ženské problematiky (coby hrdý otec dvou dcer). Proutí je sice hezké, ale dost nepraktické. Alespoň naše robátka jsou čuňátka. Obě začínaly na plastových kočárcích, které v případě potřeby skončily ve vaně a hadrová panenka se svezla pračkou. Jedinou nevýhodou inzerovaného modelu je totální vratkost. Teď jsem ale objevil něco, co mě totálně nadchlo. Kočárek kocipovaný jako chodítko. Jen ta cena :(

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 18.06.15 16:16
avatar

Psal se rok 1978, dcera oslavila 1 rok a dostala první nejmenší kočárek. Byl z takové potištěné gumy - vikslajvantu. Pamatuji se, že tehdy stál do stovky.

Dneska se tyto už nevyrábějí. Vnučka už měla maličký z růžového manžestru, pokud tam ještě je, darovala bych ho. Jenže manšestr je něco jiného - igelit se otřel, látka už tak snadno opravit nejde. Takže to nebude žádný model, spíš jen na takové drandění u babičky.

Nevím ještě ale, jak to je, zda ho dosud doma mají, či ne, zatím nic neslibuju, zeptám se dcery. Jaga.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 18.06.15 16:23
avatar

Já si myslím, že pro roční holčičku kočárek ještě vhodný není. Ikdyž je stabilní. Dítě stabilní není a když zavrávorá s ručkou na držadle, předpokládá oporu, padá pusenkou a obličejíčekem napřed a kočárek udělá přemet na ni. Já si myslím, že pro tak malou holčičku je kočárek nebezpečný. Když už, tak jen maličký, na hraní na stolečku. ;) Já vím, babičko, že to myslíte nejlépe, ale je fakt nebezpečný. ;) Postýlka? Kolébka pro panenku?

doplněno 18.06.15 18:05:

A taková jako tříkolka, kterou tlačí i s holčičkou maminka? Nevím, jak se ji říká a v obchodech bývají v různých provedeních a v různých cenách. http://www.batolatko.cz/0,219,kocarky-pro-panenky.html

doplněno 18.06.15 18:07:

Zrovna toto jsem tady dát nechtěla! Toto jsem chtěla: http://www.obrazky.cz/?q=t%C5%99%C3%ADkolka%20derby&fulltext&mm=2#utm_source=search.seznam.cz&utm_medium=hint&utm_term=t%C5%99%C3%ADkolka%20derby&utm_content=obrazky

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 18.06.15 18:50
avatar

Všem děkuji za rady, z každé si beru nějaké poučení. Je docela možné, že nápad s kočárkem ještě přehodnotím, že se k němu znovu vrátím až o Vánocích.

Chodítka a nejrůznější jezdítka pořizovat nebudu, to bude mít holčička po bratrovi nebo starších bratrancích. Právě pro to "množství" kluků se teď těším na holčičí dárky a šatičky atd.

Hodnocení odpvědí: Neuměla jsem vybrat tři nejlepší. Losovala jsem...

Datum: 19.06.15 16:16
avatar

Bimbam kočárek je dobrý nápad, vnučka jako první dostala v dubnu k roku golfové hole za 199,- a do vánoc než dostala http://www.multihracky.cz/240…carek-pro-panenky-minnie.html jen motiv Hellou Kitty s kočárkem jezdila. Dnes oba využívá druhá 15ti měsiční vnučka. Na chalupě je takové plastové vajíčko za necelé 200, paráda jelikož se dá osprchovat. Kočárky byly dostatečně stabilní, dcera chodila s tím co je od Jaguš na fotce, ještě i vnučka v něm na chalupě vozila koťata. Také se vám může stát, že jako ta moje starší, bude mít zájem víc o auta na dálkové ovládání.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.