Dávají se pannám zrcadla?

Od: Datum: 15.06.15 20:53 odpovědí: 5 změna: 16.06.15 07:45

Bojím se,že gynekolog dává pannám do pochvy hrůzostrašné gynekologické zrcadlo. Je tomu tak?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.06.15 21:04
avatar

Sice jsem chlap, ale nedá mi to. Myslím, že na zrcadle nic hrůzostrašného není. A jestli dávají? Zkus pouvažovat. To by už z gynekologie panna asi neodcházela.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 15.06.15 22:03
avatar

Osobně jsem si nikdy ani nevšimla co zavádí(jak to zrcadlo vlastně vypadá) natož aby to bylo hrůzostrašné:-Dasi někteří doktoři používají zpětná zrcatka z auta,protože jinak si tuhle fámu o nepříjemném zrcadle nedokážu vysvětlit*frajer*

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 15.06.15 22:58
avatar

Kdybych si u svého gynekologa tu hrůzostrašnou věcičku z plastu nekupovala ani bych netušila co to je, můj gynekolog má tři velikosti jednorázovek a jedna je menší než druhá. Panny se pokud je to nutné, prohlížejí pohmatem přes konečník, pokud to nutné není nedělá se nic.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.06.15 07:44
avatar

Ne, není tomu tak. A nevím, co je na tom hrůzostrašného. Ani to neucítíš, až na to přijde. V podstatě má vše tvar mužkého penisu - i tzv. vnitřní ultrazvuk.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.06.15 07:45
avatar

Zrcadlem se nazývá nástroj, který plní funkci zrcadla, protože musí vidět. Lékař je používá u pannen podle toho, jaké jsou problémy. Když jsou poroblémy a on je potřebuje vidět, asi ano, maličký speciál. Jinak ne, vůbec do pochvy nástrojem nezasahuje. V mnoha ordinacích mají sono, takže použije sono. Není potřeba se bát. Je to zbytečný strach.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.