Léčba produkty firmy LR

Od: Datum: 11.06.15 22:32 odpovědí: 5 změna: 13.06.15 06:44

Dobrý den,

máte někdo zkušennost s produkty firmy LR při léčbě revmatoidní artritidy nebo i jiných nemocí?

Děkuji za odpověď.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: dj
Datum: 11.06.15 22:41

LR nejsou léky, ale potravinové doplňky. Tedy jejich účinek je neprokázaný, resp. nulový a není vyloučeno, že způsobují poškození organismu, neboť neprošly ústavem pro kontrolu léčiv.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.06.15 07:08
avatar

Mám psoriatickou artritidu a protože jeden člen naší rodiny tyto produkty, při svém zaměstnání prodává, rodina mě přemluvila, užívat je. Po čase jsem musela na operaci kýčle a s velkým předstihem jsem od ní nafasovala, bez možnosti odmlouvání, před operací a po ní užívala. Jednalo se o gel z aloe. Abych vám pravdu řekla, nejsem si vůbec jistá. Klouby mě bolely i nebolely, bolesti se stěhovaly s větší i menší intenzitou, jak to atritida dovede. Po operaci jsem se velice dobře hojila, bez otoků. Ale nejsem si jistá, jestli to bylo tím užíváním. ;) Pacientka na vedlejším lůžku pěla ódy, že to má také vyzkoušené, ale já nevím. Jsem takový nevěřící Tomáš a měla jsem pocit, že paní často poukazovala na to, co a na co má. ;) Dostala jsem i takový malý spreječek jakože poslední záchrana. Teď jsem ho objevila, zapomenutého, mezi tužkami. Mají se po něm rychle hojit ranky a spáleniny a tak. Krém na ruce je skvělý. *nevi* Já odpovědět neumím. Jo a prodejce to užívá už dlouho, ale že by se ji alergie a jiné problémy vyléčily, to zase vůbec. Je to drahá záležitost a určitě jedno balení nic nezmění. *hej*Je vám jasné, že artritida je systémovou chybou? Je to pošahaná imunita, která dělá šílené věci. Kolik máte roků? Zeptejte se svého revmatologa na biologickou léčbu.

doplněno 12.06.15 19:34:

Martam, ještě jste nepochopila, proč artritida je. Není to nemoc, je to chyba v systemu. Až po 20ti letech zjistíte, že jste úplně na stejném místě, odkud jste na cestu boje proti artritidě vyšla, pak teprve vám dojde ta šílená bezmoc. *zed* Poseďte a polikejte a pohledejte definice artritidy. Ať už psoriatické nebo revmatoidní. Je to stejný hnus! Jasně že jsem se pokoušela, ale je to marnost, marnost, marnost! *plac* Ta mrcha je v DNA opravdu pouze a jen biologická léčba, to je jediné, co může pomoci. Vyzkoušené mám všechno o čem jsem slyšela v čekárnách revmatologů a ortopedů a také na nemocničních lůžkách. Lékaři jen čekají, až vám, mi, to dojde, že je to hluboká beznaděj, není léčba, není řešení. *nevi* Představte si, že do nejvíce postiženého kloubu mi dokonce 2x aplikovali radioaktivní látku. Na tohle nás několik bylo ve fakultní nemocnici. A co myslíte?! Ta svině se nastěhovala do jiného kloubu. *zed* Klikejte, hledejte a přečtěte si něco i o biologické léčbě. A také o tom, co za mrchu artritida je. A držte se!

Ohodnoceno: 1x
 
Od: martam
Datum: 12.06.15 18:05

Dobrý den, děkuji za Váš příspěvek. Je mi 44 artritidu mám 4 roky ... Užívám Trexan (první 2 roky jsem měla i Metypred) a poslední rok mám problém s drobnými klouby na rukou, oteklé, ztuhlost, někdy jen dopoledne, jindy v určité míře přetrvává bolestivost a ztuhlost téměř do večera. Chci zkusit i něco jiného než klasické léky, abych si třeba za čas neříkala, že jsem to nezkusila ... Je těžké najít tu správnou cestu ... Vy jste kromě LR nezkoušela jiné preparáty nebo alternativní léčbu? Hezký den.

Od: martam
Datum: 12.06.15 21:10

Už jsem toho přečetla hodně, i o biologické léčbě, s doktorkou jsem to zatím nekonzultovala. Mám dojem, že ji schválejí, až když neučínkují jiné léky . kortikoidy atd.., vy sama jste na biologické léčbě?

Datum: 13.06.15 06:44
avatar

O biologické léčbě si starý člověk může jen nechat zdát. Je finančně velice náročná a tak revmatoložka něco kucká o tom, že tato léčba není pro mě vhodná a blablabla. Všude píšou-aby se pacient mohl zapojit do plnohodnotného života. No a co s důchodcem? Jaký plnohodnotný život, když už nerodí a nepracuje. *sok* Kortikoidy beru víc jak 15 let. Začínala jsem triamcinolonem a pak se značky měnily a výsledek je stejný. Ve fakultní nemocnici moje skvělá revmatoložka úzce spolupracuje s úžasným ortopedem, takže docházím k oběma. Ale oba jsou bezmocní, nic nezměnili. Obě čekátny jsou vždycky plné lidí, s podivně deformovanými a nesmírně bolestivými klouby. Co já už všechno vyslechla a taky vyzkoušela! A nic nic, žádné světýlko v dohledu. *zed*Jen se modlím, aby nikdo z mých potomků neměl tohle prokletí v DNA.

doplněno 13.06.15 06:48:

Chtěla jsem vám dát odkaz na nějakou diskuzi revmatiků, ale vidím, že už jste tam nakoukla. :-D

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.