Jízda na kole - hubnutí stehen

Od: Datum: 08.06.15 10:57 odpovědí: 12 změna: 09.06.15 12:54

zdravim,jsem ted momentálne vic doma,tak mám čas jezdit na kole cca 45 minut každý den,nebo delám dřepy 100 dřepu když vynechám kolo je možnost že se mi za mesic stehna zpevni tímto? Jídelniček samozřejme mám taky upravený žádné sladké skoro, žádné mastné tučné. Zeštíhlí se i stehna jizdou na kole? Děkuju mocmkdo má zkušenosti

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.06.15 11:07

Nezeštíhlí se pouze jedna partie těla. Při hubnutí dochází k hubnutí celého těla. Nejlépe se hubne při zatěžování největších partií a těmi jsou právě i stehna. A pochopitelně při cvičení se i zpevní.

Ohodnoceno: 0x

Od: wamp®
Datum: 08.06.15 12:37

Ano,hubnutí stehen je podmíněno celkovým hubnutím.Znáte třicetidenní výzvu? Jsou to právě ty zmíněné dřepy,u kterých hubne celé tělo. Samozřejmě,je nutné kombinovat s aerobním cvičením. Mrkněte ;)

Ohodnoceno: 1x

Datum: 08.06.15 14:53

Za prvé můžeš si udělat spravný stravovácí režím. Se správným stravovacím režimem docílíš duševní i tělesné vyrovnanosti. Upravíš tělesnou váhu. Zároveň budeš mít spoustu energie a dobré nálady. Kombinací pohybu a dobrého stravování plus doplněk stravy můžeš dosáhnout mnohem lepších výsledků, než pouze se samotným cvičením. Osobně ti můžu doručit tablety Garcinia Loss. Používám je už několik měsíců a moc mi pomohla pří hubnutí... Ale ti si můžeš najít jiný produkt, který se ti libí ;) Pitný režím je taky častokrát zanedbávaný při hubnutí bohužel

Datum: 08.06.15 15:09
Žádné tablety nepimáhají,spíše tahají peníze z důvěřivých jedinců !
Reaguji tímto na příspěvek viz výše.
Ostatně,mrkněte se sama...
doplněno 08.06.15 15:12: http://sjidelnicek.cz/garcinia-loss/

Od: nico13
Datum: 08.06.15 17:08

U tech drepu pozor na techniku, abyste si spis neuskodila. Je potreba mit celou dobu vzprimena zada, ne se predklanet jako pani ve videu nahore. Odnesly by to akorat kolena a prave bolava zada. A klidne si dejde pod paty nejakou podlozku. U kola zalezi na stylu jizdy, ale samozrejme nohy se posiluji nejvic

Od: tereziee
Datum: 08.06.15 18:36

byla sem práve na kole včera 4 den , a bolej me nohy :(

Od: nico13
Datum: 08.06.15 19:55

No a to je dobre ;) Nemyslim to zle, ale nejste zvykla no.. Nez sednete na kolo, tak protahnete nohy - svaly, slachy a pak teprv vyrazte. Az prijede tak opet protahnout, proklepat a uvolnit svaly. Po par dnech uz bolet nebudou ;)

Datum: 08.06.15 20:03
Terezo,a to je vše co nám sdělíš?
Slušelo by se alespoň poděkovat za naše rady a náš čas *zed*
Ohodnoceno: 1x

Datum: 09.06.15 12:54

Pokud bolí nohy, tak buď máš špatně nastavené sedlo (výška, předozadní pozice) nebo špatně - silově šlapeš. Svaly ti určitě nenarostou, jen se zpevní svalové vlákna dříve nevyužité.

Od: ver®
Datum: 08.06.15 23:43
No upřímně, abys nelitovala. Já každý den dřepovala a jezdila do práce na kole a místo štíhlých stehen je mám po měsíci sice pevnější, zato mnohem objemnější. Bohužel narostly svaly. Těžko předem odhadnout, jaká zátěž už nebude spíš na škodu.

Od: mp
Datum: 08.06.15 23:55

Tak to od jízdy na kole rozhodně nečekejte. Sám sem na kole za mlada jezdil a jediné (nebo ne) pěkné svaly mám teda na nohou. 45 minut není nic. A při poctivé jízdě na kole Vám nohy a svaly na nich určitě ještě zesílí. Nakonec se stačí podívat na ty které sportovce, jak který sport komu svědčí. A hlavně to musí být přirozenost. Jak to začnete počítat, tak je vždycky obyčejně konec. Nakonec jako u všeho.

Od: dam®
Datum: 09.06.15 02:56

Přátelé, vždyť víte, že pohyb navíc jenž není placen zaměstnavatelem, je pro radost těla a navíc posiluje ducha...Rozměry těla nezmění, tuky vymění, mobilitu zvedne, nervy zklidní, jistotu v podávání věcí ujistí, jiskrnost oka povýší a v neposlední řadě záda né jen zpevní, ale i narovná. Jen pohyb, Prevít , dokáže zázraky, nic zlého netuše z chabého těla vytvoří chrabrého jedince

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.