Nejsem vubec sebevedoma

Od: Datum: 31.05.15 14:31 odpovědí: 3 změna: 01.06.15 16:41
Ja vubec nejsem sebevedoma.i na testu mi to vyslo.podivam se prez zrcadlo a hned jsem jak nejhnusnejsi zruda!poradtemi
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 31.05.15 14:37

Nikdo není dokonalý. Ale důležité je, aby ses měla ráda taková jaká jsi. Nebuď k sobě přehnaně sebekritická. Hledej na sobě především to hezké. Na zdravém sebevědomí se musí pracovat. Říkej si - mám krásné oči, hezký úsměv, umím se k druhým chovat vlídně...

Ohodnoceno: 2x

Datum: 01.06.15 16:21

Кaždý může být okouzlující a sexy. Prostě nejprvě musíš věřít v tom. Nikdy nerezignuj na svůj vzhled. Pokud si sama o sobě budeš myslet, že nejsi sexy, brzy opravdu nebudeš. Usmívej se. Tvůj obličej se rozzáří a přitáhne pozornost všech v okolí. Tím daváš najevo vstřícnost a otevřenost. Neboj se projevit sebevědomí. Je to důležitý krok k úspěchu v mnoha směrech. A samozřejmě je také přitažlivý. *slunce*

Ohodnoceno: 0x

Od: zeli®
Datum: 01.06.15 16:41

Mojí paní v tomto ohledu pomáhá toto video:

Ohodnoceno: 0x

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.