3 negativní testy,můžu i i tak být těhotná?

Od: Datum: 29.05.15 20:22 odpovědí: 8 změna: 31.05.15 13:21

Ahoj je mi 15,ještě nikdy jsem nedostala mensturaci a jsem panna.Můžu však i přes to být těhotná?dělala jsem si těhotenský testy.A všechyn tři byly negativní a momentálně bych měla být v 1 měsíci a 4 dni.CCa před 5 dny jsem si dělala ten třetí test.Mám se pořád bát?těhotenský testy byly od značky pepino.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.05.15 20:24

chtělo by to ve škole dávat víc pozor...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 29.05.15 20:27

Pokud jsi neměla nechráněný styk, těhotná být nemůžeš. Nicméně nechápu, proč jsi už dávno nenavštívila gynekologa, když ještě v 15 letech nemáš menstruaci.

Navštívit gynekologa je konstruktivnější, než si dělat pořád dokola těhotenské testy...

Datum: 29.05.15 20:31

Ahoj. Ještě nemáš menstruaci a jsi panna. Pak nechápu, proč si děláš těhotenské testy a zbytečně vyhazuješ peníze?

Ohodnoceno: 2x

Od: terez*
Datum: 29.05.15 20:33

Udělal se na intimní místo(vagína) a pak mě na to vzápětí uspokojoval.

Datum: 29.05.15 21:43

ovšem to je důležitá část otázky, kterou jsi jaksi opomněla...

Datum: 31.05.15 13:21

Terez, nastuduj si anatomii. Víš kde je vagína? Vagína je jiné oznanačení pro pochvu. Do vagíny neboli pochvy se při pohlavním styku zavádí penis. Když tvrdáš, že se ti udělal na intimní místo, tj. do vagíny, tak by musel být uvnitř, tudíž by muselo dojít k pohlavnímu styku. Nebyla bys tudíž panna. Myslím, že spíš jsi chtěla říct, že se udělal (ejakuloval odborně) na tvou vulvu, což je odborný název pro vnější ženské pohlavní orgány http://cs.wikipedia.org/wiki/Vulva Pokud by to byl tento případ, tak je otěhotnění velmi nepravděpodobné. Ale ne úplně nemožné. A co se týká těhotenských testů, nemá je cenu dělat třeba pár dní po tom, co se to stalo. Stejně ještě nic neukážou. Většinou se s těhotenským testem čeká do prvního dne menstruace, kdy jakože nepřišla, další měsíc, tak pak až se dělá test. Ale v tvém případě je to naprd, protože jsi ještě menstruaci neměla, což však neznamená, že nemůžeš být těhotná. Vajíčko mohlo již být na cestě.

Takže co dělat? Zajít ke gynekologovi. Bude vědět co a jak. Všechno mu vysvětlíš. Poradí, pomůže.

Od: iv®
Datum: 29.05.15 21:43
Celkem tomu nejak nerozumim a tapu...my nemeli internet, v TV taky nic moc nebylo, krome filmu s hvezdickou dnesni mladez ma vse ...moznost informovat se, nastudovat potrebne, shlednout naucne videa a tapou stejne, ne-li hur jak nase generace...a nebo jen nemaji kamarady, kamaradky se kterymi by probrali tyhle veci...
Ohodnoceno: 1x

Datum: 30.05.15 10:38

Kdysi mi známý gynekolog řekl, že pokud těhotenský test ukáže negativní výsledek, ještě to neznamená, že žena není těhotná. Oproti tomu když je výsledek pozitivní, tak je těhotenství téměř jisté. Měla bys jít ke gynekologovi, který udělá odběr krve. Z té je výsledek 100%. Zároveň Ti podá informace o možnostech a antikoncepci.

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.