Obchod se spodním prádlem

Od: Datum: 06.07.15 14:10 odpovědí: 15 změna: 06.07.15 18:15

Dobrý den,

tento dotaz je určený zejména pro dámy. Dříve jsem objevila na internetu kamenný obchod se spodním prádlem v Berouně, kde prodavačky ženám opravdu poradily a pomohly. Mají i facebook stránku, kde jsou fotky spokojených zákaznic a tak podobně. Bohužel jsem si tehdy nezapsala adresu a teď to nemohu nikde zpětně dohledat. Napadlo mě, jestli by některá z vás nevěděla, nebo obchod přímo neznala? Budu ráda i za jiné obchůdky v okolí (Středočeský kraj, Praha), kde tomu rozumí.

Moc vám děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: us
Datum: 06.07.15 14:41

Co je za problém si koupit spodní prádlo? Jakou potřebujete/očekávate radu a pomoc prodavače u tohoto zboží?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.07.15 15:30

Líbil se mi přístup prodavaček k zákaznicím a velký výběr všech velikostí, tudíž očekávám, že mi paní v obchodě poradí s dobře padnoucím prádlem, které v normálních obchodech nejsem schopna sehnat, protože na hubenou a prsatou se asi nevyrábí... ;)

Od: us
Datum: 06.07.15 15:33

Úkolem prodavače je prodat cokoliv. Tedy, i kdybste v tom vypadala jak opice, bude říkat, že to je pěkné. S sebou do obchodu vezměte kamarádku. Ta nemá žádný zájem na obratu uvedeného obchodníka.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.07.15 15:42

Tak snad mám také vlastní názor na věc a poznám, kdy se prodavač snaží vnutit nebo naopak poradit. Položila jsem otázku, nemusíte na ni odpovídat. Nechápu, o co vám jde.

Od: us
Datum: 06.07.15 15:44

O nic mi nejde, nemusíte mi odpovídat. Nechápu vaší podržděnost.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.07.15 15:54

Nejsem podrážděná, jen nepochopena.

Od: us
Datum: 06.07.15 16:23

Pochopena jste, jen se divím, že je pro vás tak důležitý názor prodavačky.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.07.15 16:52
avatar
No a v tom se právě pletete. Dobrý obchod se pozná právě podle toho, že Vám prodavač doporučí zboží, které je vhodné pro Vás jako zákazníka, protože spokojený zákazník, se vždy rád vrací.
Také mám problém kupovat spodní prádlo v prodejnách typu HM, CA a pod.
Vybrat padnoucí spodní prádlo, je náhodou docela umění. Prodavačka by se měla orientovat ve svém sortimentu a mít v oku, komu co sluší a padne. Poradí se správnou velikostí obvodu i košíčku a střihem.
Příjemná paní byla třeba v Triole v Praze v Ječné.
Ohodnoceno: 2x
 
Od: wamp®
Datum: 06.07.15 15:19
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.07.15 15:31

Dobrý den, nejsem si úplně jistá, tehdy jsem koukala pouze na facebook stránku, ale mohl by to být on. Moc děkuji, určitě se tam podívám :)

Datum: 06.07.15 15:46
avatar

Najděte si výrobnu, šití prádla a nechejte si prádlo ušít. ;) Paní vám vyzkouší několik typů a vyberete i materiál a barvu. Změří, příjdete na zkoušku a budete mít prádlo dokonalé. Cenově není o moc dražší, než z obchodu. A také plavky dovedou ušít. Poklikejte a najděte dílnu, provozovnu.

doplněno 06.07.15 16:41:

Takové výrobny nešijí běžně nic mimořádného. Dodávají v krabičkách do normálních kamenných obchodů. A na přání ušijí něco, co není typické. Vlastní zkušenost.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.07.15 15:59

Nemám nějakou nadměrnou velikost, abych nebyla pochopena špatně. Ale v tech typických obchodech jako H&M, NY apod., kde si běžně děvčata nakoupí push-upky, já seženu výjimečně. Proto musím koukat po prodejnách, kde si vybere každý to svoje :)

Datum: 06.07.15 16:34
avatar

Také mám velký problém s výběrem prádla. Co si zakoupím sama mi málokdy padne. Takže paní prodavačka mně změří a dá mi vybrat velikost, barvu atd. a je to jak ulité. Takže chápu, že to některé ženy můžou mít jinak. Nic není tak fajn, jako dokonalé prádlo, kde Vás nic neškrtí a nic Vám není malé. Či velké. Zkrátka se cítíte dobře.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 06.07.15 16:50
avatar

Uvádíte i Prahu. Tedy já Vám vřele doporučím obchod se spodním prádlem u tramvajové zastávky I.P.Pavlova, směr Štěpánská. U čajovny U Džoudyho. V Jugoslávské ulici č. 5 nebo 7. Do obchůdku se schází po několika schůdkách dolů. Jezdím sem již 20 let, ale letos jsem tam ještě nebyla, mám zásobu z loňska. Mají zde velký výběr a specielně hodně českých výrobců. Vždy odtud odcházím spokojená s velkým nákupem. Prodavačkám stačí říct přibližné míry a tak dlouho se vychytává správné číslo obvodu a košíčků, až jste spokojená. Ještě se mě nestalo, abych natrefila na neochotu.

doplněno 06.07.15 17:02:

Do kabinky za Vámi prodavačky ale nechodí. Pokud byste chtěla zhlédnout v kabince, tak s tím je vyhlášená paní Konarovská v Le Chaton. Naučí Vás, jak správně podprsenky oblékat. Prodejny jsou v Opletalově a Vodičkově ulici. Jsou dražší, ale prádlo má šmrnc, je na ně radost pohledět.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.07.15 18:15
avatar

http://www.lechaton.cz/poradna/

Máte pravdu, tento obchod je sice poněkud dražší, ale prádlo dokonalé a umí tam i dokonale poradit. Prostě sen skoro všech žen.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.