Touha po sexu

Od: Datum: 23.05.15 21:52 odpovědí: 10 změna: 25.05.15 07:16
Dobrý večer, všem .
Už pár dní jsem tu nebyla, proto že jsem neměla nic na srdci ( :D ). Dneska ale jsem zase hodně přemýšlela a zjistila jsem že jsem hodně osamělá a chybí mi kluk/muž :/ :(. Často objímám své kamarády, učitele... jako že jsem je dlouho neviděla ale ve skutečnosti to dělám proto že miluju to obětí a cítím se staštně příjemně. Už asi skoro rok jsem neměla sex a prostě mi to chybí ale nechci s někym šu*** jen tak. Jde to nějak brzdit? Vážně se bojím že snad brzy někoho znásilním :D... Dělám si sice z toho srandu ale sranda to vážně neni.

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 23.05.15 21:59
avatar

Dobrý den, ano, brzdit se to dá - a Vy to určitě víte jak. Jenže, Vám chybí doteky a to u té "brzdy" není, to je fakt. Zdravím!

doplněno 23.05.15 22:40:

quentos - a to si představte, že slečně je (už) patnáct let!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hm®
Datum: 23.05.15 22:01
avatar

Najdi si nějakého koníčka (zábavnou činnost) nebo ještě lépe nějaké povinnosti, ať máš, co dělat. A přestaň "hodně přemýšlet".

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.05.15 22:37
avatar

"Už rok"... hmmmm... já už ho neměl skoro deset let a taky žiju. Na to je jediná rada - masturbujte... mýty o škodlivosti masturbace byly dávno vyvráceny, dlouho se ví, že je naopak prospěšná - zbavíte se sexuálního napětí a stresu, vyplavíte si do krve endorfiny...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.05.15 22:40
avatar

Už skoro rok jsi neměla sex? Vždyť je ti 15, ne? Zůstaň radši ještě chvilku u těch objetí a dotyků, není kam spěchat.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 24.05.15 01:09
avatar

Nepotlačuj touhu po sexu. Můžeš to zkusit s někým, kdo ti je sympatický a nemusíš si ho hned pak vzít. Hlavně bacha na zdraví a tak. Však víš jak...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.05.15 01:19

ernie. Takto bys poradil i své patnactileté dceři? No, pak klobouk dolů před Tvojí tolerancí

Ohodnoceno: 1x
 
Od: mp*
Datum: 24.05.15 01:24

Je fakt, že sex má být pravidelný, beze srandy, Tam je nejhorší spojení partnerů, kteří mají výrazně rozdílnou potřebu sexu. Tam může i ten, který to tak nepotřebuje, ovládat toho závislejšího. Nejlepší je, když na to skočí s chutí oba. Ale rok, to nechápu, to i na vojně jsem to měl častěji (i když někdy na méně uvěřitelných místech - ale ani socialistická armáda nezabránila mým lidským pudům). A to byla hodně velká síla, škoda, že se tak sesypala, asi jí veleli ne moc schopní lidé.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.05.15 06:57
avatar

Asi je jiná doba. Já měla v 15 plno kamarádů a kamarádek, sportovali jsme, hráli voilejbal, koupali se v rybníku, jezdili na kolách, chodili společně do kina. Tehdy byl v módě Fantomas a taky četníci. :-D Bylo mi fajn, nepotřebovala jsem žádné dotyky, nebyla jsem nadržená jako stará koza. Možná proto, že jsem o tom mnoho nevěděla. A bylo to tak lepší. Kluky jsem brala jako prima kamarády a ne jako případné partnery. První vážnou známost jsem měla v 18, bylo mi skoro 19. V devatenácti se "to" stalo. A teď se mi chechtejte - ten, se kterým se mi "to" stalo, je už 40 let mým manželem. V dnešní promiskuitní době jsem trapná až na půdu, že?

Prostě jsme si užívali mládí a zábavy, smáli se a bavili, nestáli jsme hned o nějaké sexuální hrátky. Navíc - když si představím své tehdejší učitele, které bych měla objímat?

1/ učitel hudebky, dlouhý, vysušený, s housličkami v podpaží, v černém opraném plášti neustále zmazaném od křídy. Na vršku hlavy poslední zbytek vlasů zmuchlaný v takové řídké hnízdo neurčité barvy! :-D

2/ učitel chemie - tlusťoučký, kulaťoučký, přísný, na hlavě umně vyčesaného kohouta. Žádný sexsymbol. Navíc u nás na škole učila i jeho paní - čeština, ruština, občanka. Ta už by si, panečku, ohlídala, kdyby ho některá žába chtěla v kabinetu mezi sírany a chloridy obejmout.

Tak se vzpamatuj, ona zdrženlivost není jen zapomenutou frází minulých století. Pokud se z Tebe stane rádodajka, těžko se už své pověsti zbavíš. Navíc v 15 se mi zdá, že si z nás děláš srandu! ;)Jaga.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: kklaban
Datum: 25.05.15 07:16

No tak pokud nejsi úplně ošklivá tlustá holka, tak se ozvi, pokud ti chybí sex vyřešíme to

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.