Kde sehnat kozačky

Od: Datum: 19.05.15 08:26 odpovědí: 3 změna: 19.05.15 10:56

Zdravím. Potřebovala bych nějaké kozačky. Nechci za ně dávat moc peněz, protože je chci jen na cosplay (kostým), takže je budu nosit asi 3x do roka. Klidně aby byly nošené, to mi nevadí. Problém je, že mám nohu velikosti 37-38, ale kolem lýtka mám 43 cm. Prostě lejtko jako hrom. A za boha se nemůžu nacpat do žádných kozaček z obchodů, kde mají max do 40 cm. Nevíte, kde bych takový kozačky mohla sehnat?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: astik
Datum: 19.05.15 10:11

Hledat na netu: svetbot.cz, dá to práci/čas, ale dá se najít, případně bazar. I když budou dražší, ale pohodlné, tak je tř. nebudete nosit jen 3x do roka. Nechodit do obchodu, to si ušoupáte jiné boty :-D, ale prostě hledat na tom netu. Taky to tak dělám. Dejte si sama do bazaru poptávku a určitě se vám někdo ozve. ;)

Ohodnoceno: 0x

Datum: 19.05.15 10:42

Oli, většinou chceme to, co nemůžeme mít. Zeptám se, proč kozačky, které zdůrazní silné lýtko, chcete? Proč si nepořídíte boty, které jsou nad kotníky a tváří se jako shrnuté? Na silném, kapku vyšším podpatku. Ve všech barvách, ve všech velikostech, na zimu i na léto. K sukni, ke kalhotám, k džínám, k úzounkým kalhotám. Omlouvám se, ale nemůžu jinak.

doplněno 19.05.15 10:59:

No, vidíte a furt vás oslovuji Oli. Polepším se. ;) Co to je cosplayi?

doplněno 19.05.15 11:26:

Děkuji za vysvětlení. Líbí se mi to!

Ohodnoceno: 0x

Datum: 19.05.15 10:56

Já kozačky moc nemusím, ale potřebuji je ke cosplayi, tam to člověk neošulí. Pokud neseženu, tak max. si ušít návleky, no. Prakticky všechy dámské cosplaye vyžadují kozačky. Mně by stačily jedny.

Mimochodem: nejsem Oli, ale Koli(kokoli) ;) :)

doplněno 19.05.15 11:08:

V pořádku, nejradši bych své patnáctileté já propleskala, za takovou přezdívku :D.

Cosplay je složenina costume (kostým) + play (hra - ve smyslu jako divedelní hra atd.). Jsou to kostýmy z filmů, seriálů, počítačových her, divadelních her atd., které si člověk (nejčastěji) sám ušije, nahodí paruku a šup mezi lidi třeba na nějaké setkání fanoušků daného tématu. Takže jsou to třeba lidé, kteří nosí kostýmy ze Star Wars nebo klidně i z Arabely. Obléknou se a potom se fotí a baví s ostatními. Je to velká zábava :). Přihodím nějaké fotky (nejsem na nich já :D).

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.