Malé trička přes prsa (otázka pro ženy)

Od: Datum: 14.05.15 21:09 odpovědí: 5 změna: 16.05.15 19:17
Ahoj, také vám je tričko malé přes prsa ikdyž máte středně velké prsa a né nějaké mega :D? Mám celkem problém si koupit trička,šaty atd... takové ty upnuté. Jak jste na tom vy?
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.05.15 01:59

jestli muzu za muze *smich*, ja vim ze to neresi problem/dotaz, ale my to mame radi :) dziny a upnute tricko, to je proste ... :) zato krajkove pradlo atd (ke vsemu cervene) se rovna, alespon u me, pohledu na nedovrenou popelnici u cesty :)

Ohodnoceno: 1x

Od: sicca
Datum: 15.05.15 18:43

Taky, taky...všechno mi je fest přes prsa, nejde to dopnout, kdo to šije proboha? Podle mě je konfekce dovážená z Asie,

a absolutně to nesedí na tuzemské proporce ženy, např. stačila by mi velikost 40, ale protože přes prsa nedopnu často beru

č.42.

Ohodnoceno: 2x

Od: uska®
Datum: 15.05.15 20:05

Nejste sama. Co mi je dobře přes prsa, tak mi v pase a na bocích plandá a obráceně. A to nenosím vycpané podprsenky molitanem nebo čím to Vietnamci vycpávají.*smich*

Ohodnoceno: 1x

Od: nandy
Datum: 16.05.15 19:05

Malá trička přes prsa apod. neexistují dnes do čeho se vleze je " in "

Ohodnoceno: 0x

Datum: 16.05.15 19:17

Občas se mi toto stává u košil, dnes jsem si zkoušela krásnou 36, ale přes prsa to prostě nešlo - rozjížděly se mi knoflíčky. 38 neměli a 40 na mě plandala. Pokud je ta košile trochu projmutá, stává se mi to často.

Co mě na dnešním oblečení štve daleko víc, jsou "malé otvory pro paže" - prostě mě tričko, často tílko, škrtí v podpaží. Před zrcadlem pak studuji svůj deltový sval, ale fakt je zcela normální!

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.