Jak ošetřit vlasy?

Od: Datum: 13.05.15 15:38 odpovědí: 5 změna: 13.05.15 20:15

Ahoj,asi rok si barvím vlasy na blond (ze světle hnědé)

Blonďatá se mi moc líbí,vůbec toho nelituju.Líbí se to i lidem kolem,kteří si z mých dřívějších vlasů utahovali.Jako malá jsem je měla úplně kudrnatý,to se ale natáhlo,tak je mám vlnitý..ale takovým způsobem..noo..nehezkým.

Blond to vyřešil.Akoát mám problém.Vydrží hezké den po asi hodinové práci,což je špatně.Chci takový ten pocit,že když se mě někdo zeptá,jestli zajdu do města,můžz vyjít za 10 minut a ne se 2 hodiny chystat.Vůbec mě to nebaví.Tak se chci zeptat,co bste doporučili na suché a "mrtvé" vlasy?

Po každém umytí používám olejíček od Gliss Kur.

Šampon a kondicioner mám od Loreal Paris "ELSEVE ARGININE RESIST X3"

Vlasy si foukám,když si je nevyfoukám,je to hrůza,hrubé na dotek a lítají do všech stran.

Vlasy si taky žehlím,to je doba,kdy je mám nejhezčí.Vlasy se tím ničí,to vím,používám pod to ochranný sprej ale jsem si jistá že to moc nepomáhá.Proto potřebuju nějaký ten "tríček"

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: pb®
Datum: 13.05.15 15:45

Obávám se, že na tohle nic nepomůže. Vlasy jsou zničené odbarvováním. S tímhle chmelonem místo vlasů končí mnoho "blondýnek". Snad jedině nějaká profesionální kúra u kadeřnice, která zničený vlas na čas obalí.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 13.05.15 15:57

Fakt vypadají jako chemlon. Na takové vlasy by se neměl vůbec brát fén a kartáč. Snad jen řídký hřeben, speciálně na afro. A je třeba, abyste používala bezoplachové pěstící prostředky. ;) Nevím, jakou máte drogerii Teta, ale stojí za chvíli s prodavačkou, která všechny prostředky zná a určitě vám bude umět poradit. Zeptejte se ji na vosk. Ten je bezva. Ten používala spolužečka dcery. Udělal jí prstýnky, které nechala na vzduchu uschnout. Hřebenem do nich vůbec nesměla. Ráno jen tím afro hřebenem. Týden měla klid, do dalšího mytí.

Datum: 13.05.15 16:39

Zdravím,zkuste se česat kartáčem Tangle Teezer,vlasy netrhá ani po umytí,krásně je uhladí. Chtělo by to i pravidelně střihat konečky a pravidelně dávat zábaly, třeba kokosový olej nebo doma vyšlehat majonézu ze žloutku a olivového oleje,nanést na mokré vlasy,nechat i dvě hodiny pod igelitem a ručníkem.Skvěle regeneruje i šampon z lékárny Ducrey,je zcela přírodní a vlasy hydratuje.

Datum: 13.05.15 18:58
Doporučuji si pořídit nějaký hřeben, který nebude vaše vlasy tahat. Přeba se zeptejte nějaké kadeřnice , která se v hřebenech vyzná. Táké doporučuji zábaly, podle mě nejučinější je z kokosového oleje ale je jich mnoho více.
Na internetu je toho plno. Po umytí si vlasy opláchněte studenou vodou a hlavně si vlasy nerozčesávejte hned po umytí, počkejte až vlasy uschnou. Používejte šampony, které vaše vlasy nebudou zatěžovat. Dělají speciálni pro jemné vlasy. Určitě jich je také plno k sehnání. Je i hodně blogerek, které mají zničené vlasy jako vy a dávají ruzné rady. Já si dávám do koupele olivový olej, budete mít jemnou plet a vlasy ošetřené. Určitě zajděte ke kadeřnici, která vám ostříhá poškozené vlasy, na hlavě vám teda potom toho moc nezbyde ale poté, když se o vlasy budete dobře starat (ikdyž si je budete barvit) budete mít velkou blond hřívu ;). ( Budete si ale aspon pul roku počkat než vlasy dorostou).

Datum: 13.05.15 20:15

Hřeben bys měla mít se širokými zuby,žádný kartáč ani běžný hřeben.Myj si vlasy šamponem(třeba pro blondýnky nebo ten co máš)a kup si masku na vlasy (Syoss nebo jiné neznačkové jsou dobré)a tu si dávej místo kondicioneru!Maska co se oplachuje vlasy lépe vyžíví a budou pružnější a lepší.Já používám olejíčky od Syosy .Glisskur mi nikdy nepomohl!Taky raději zkus z Avonu-sprej na narovnávání vlasů,celkem pomáhá a nebudeš muset tolik žehlit.Nastříká se do vlasů a nejlépe stáhnout pak do culíku,ať se ještě lépe narovnají.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.