Čaj pu-erh

Od: Datum: 12.05.15 19:01 odpovědí: 7 změna: 12.05.15 21:56

Dobrý den. Měl jste někdo tenhle čaj? ..Pomohl vám zhubnout? Já tomu moc nevěřím :D

Tajemství boje s nadváhou s příchutí ananasu.

Použití: Čaj významně napomáhá v boji s nadváhou. Ananas má příznivý vliv na metabolismus tuků, přispívá k lepší stravitelnosti potravin, podporuje trávení. Napomáhá též k detoxikaci organismu.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.05.15 19:20

No když ho budete pít celý den místo jídla, tak zhubnete určitě :)

Ohodnoceno: 1x

Datum: 12.05.15 19:24

myslim, ze odpoved uz znas... ano pomuze, ale musis ho vypit pres 4 litry denne, nebo musis vypit stejne mnozstvi vody *smich*

Datum: 12.05.15 19:28

Nevěříš tomu správně.*placni*Předem se omlouvám,nezkoušela jsem ho,tudíž nevím zda lze po něm zhubnout,ale rozumem vím,že je to hloupost.

Ananas obsahuje enzym bromelin, který odbourává bílkoviny a napomáhá ttrávení,ale rozhodně nikoho nezbaví tuků.Natož ještě v čaji,kde bude minimální procento a ještě přelité horkou vodou...Bromelin,lze koupit i samostatně v tabletách,ale fakt po něm nezhubneš.Na trávení ti ,ale pomůže.Dále obsahuje černý čaj,ten sklidňuje žaludek,pomáhá s krevním cukrem a je antioxidační,ale na hubnutí není.A zázvor prohřívá organismus,takže sice zrychlí metabolismus a více spaluješ,ale opět to není tolik aby člověk zhubl.

Od: wamp®
Datum: 12.05.15 19:30
Jj,farmaceuti si mastí kapsičky...
Čaje na hubnutí a další podobné ptákoviny prostě nefungují !
Proč se s prominutím kulatější lidé tolik bojí zdravé výživy a pohybu?...
Ohodnoceno: 0x

Datum: 12.05.15 20:03
Čaj pu-erh je čaj pro znalce a silné povahy. Taky se mu říká červený čaj nebo polofermentovaný čaj. Jeho hlavním znakem je vůně týden nepraných ponožek. Takže teoreticky je možné že někdo zhubne pokud se při snídani nadýchá jeho výparů a díky tomu ztratí chuť k jídlu
Já si ho občas s chutí vařím protože mi chutná ale pivní pupík mi po něm určitě nemizí. A co se hubnoucích účinků ananasu týče tak je prokázáno, že enzymy v čerstvém ananase by teoreticky rozkládat tuky mohly ale rozkládají se do několika minut po tom co ananas rozkrojíš a v sušeném ani kompotovaném ovoci už nejsou.

Od: fgfsa
Datum: 12.05.15 20:15

Pohyb a zdravou výživu mám. Jen mne zajímal názor. :D

Datum: 12.05.15 21:56

Mám s tímto čajem dvě dobré zkušenosti:

1) okamžitě po ochutnání mne duševně přenesl o mnoho let zpět, kdy jsem jako děcko vyrůstala na vsi u babičky - ta chuť mi evokovala přesně ten pach, který jsem cítila, když jsem vstoupila do maštale, kde byla králíkárna a v té králíkárně byla jako podestýlka sláma a seno - takže sláma, seno, králičí moč...tak něco...nic, co by člověk toužil pít; ale já jsem byla ráda, tech pach mi připomněl dobu, kdy mi bylo 5 let.

2) upraví to zvláštním způsobem stolici do zdravé konzistence, kdy ani nepotřebujete toaletní papír; kamarádce jsem to popsala jako "hovno v pytlíku". promiňte mou přímočarost.

doplněno 12.05.15 21:56:

Jo a tlustá jsem furt

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.