Který je to prodejce?

Od: Datum: 10.05.15 11:27 odpovědí: 2 změna: 10.05.15 21:57

Potřeboval bych poradit s názvem prodejce/výrobce koženého zboží - asi 2 roky zpět jsem si koupil opasky a je na nich uvedena "značka" pouze ta na obrázku - nedokáži již zpětně dohledat, kde a od koho jsem si to objednal. Poradili byste mi, kdo by to mohl být? Je to určitě český výrobce a zboží je mimořádně kvalitní - potřebuji ovšem další

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.05.15 16:03

No... tam je akorát napsáno, že se jedná o pravou kůži a že je to vyrobené v ČR. Nic o značce tam není. Takže z toho těžko soudit... Z toho jak to vypadá to na mimořádnou kvalitu moc nevypadá. Ti lepší čeští výrobci doplňků z kůže mají ty věci takové víc vymazlené... No... tohle mi přijde jako Gear, u nich jsem takové značení viděla. Ale Gear obvykle mívá i nějaké značení na sponě... takže jistá si nejsem.

Ohodnoceno: 0x

Od: eda*
Datum: 10.05.15 21:57
Jo, vím co tam píší - co si vzpomínám, tak to byl někdo kdo to normálně vyrábí pro "značky"(ale byla krize, že), tím pádem tam sám žádnou nemá. Jinak je to nošený pánský výrobek a fotka je pořízena z vnitřní strany. Opravdu to nebyla nějaká "značka".

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.