Jak se oblékat?

Od: Datum: 06.05.15 21:03 odpovědí: 6 změna: 10.05.15 12:13

Dobrý den,vždy jsem chodil v barevných mikinách a barevných do očí bijích bundách.Už jsem řekl dost!Chci se oblékat slušně takže:místo mikiny svetr,Místo barevné bundy jednobarevná a decentní.kalhoty hezké rifle,plátěné béžové gatě.Ale mohu si třeba vzít barevný svetr a jednobarevnou a nenápadnou bundu?Jsem z toho nešťastný.Když jdu s mamou do obchodu řekne že jsem jak starejmladej.jaké mohou být kombinace?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 06.05.15 21:25

Dobrý den, kolik je Vám let? Maminka má pouze hlas poradní nebo je i investorem Vašeho oblečení, rozhoduje a tudíž ji musíte poslouchat? Je to oblečení pro Vás tak důležité? Zdravím!

Ohodnoceno: 1x

Datum: 07.05.15 07:13

Neřešt všechno skokem. Vyhodit všechno, koupit všechno. Dokupuj to, co se ti líbí. Po částech, po jednotlivých kouscích. Jinak sám se sebou nebudetš spokojený, nebudeš se cítit dobře, když najednou budeš starý mladý. Choď barevně, je to pěkné a ty jsi mladý. Jen když to situace vyžaduje, obleč si ty formální věci.

Datum: 07.05.15 07:29

to je na tvém vkusu . Někdo je smíšek - má rád legraci řeklo by se "je pro každou špatnost" a má rád barevné, křiklavé, veselé oblečení. Někdo je spíše usedlejší nechce být za každou cenu středem dění a být vidět tak si obleče něco co jde méně vidět *smich* Ani o jednom stylu se nedá říct že je slušný nebo neslušný, každý má jiný styl oblékání. Všimněte si že lidé jako designéři různí takový "crazy" architekti a celkově kreativně a otevřeně smýšlející lidé nosí takové veselé, křiklavé oblečení někdy i v našich končinách nezvyklé.

krom toho dnes je všude ta betonová šeď, šedá auta, šedé domy, šedé okna , šedé ochodníky .. .chce to trošku oživit ;)

Datum: 07.05.15 12:34

Dobrý den, můžete nosit i barevnější oblečení, abyste vypadal slušně :) Jde jenom o to, to nepřehnat, sladit, hodně důležitý je materiál, střih a potom na jakou příležitost to chcete nosit...Ani to, že si vezmete oblek, neznamená, že jste slušně oblečený, když nepadne a je z nekvalitního materiálu...Pokud chcete poradit konkrétní kombinace, tak se nechte inspirovat; například zde- http://www.modnipeklo.cz/inspirace/hledat/?tags%5B%5D=112&submit=Hledat

Ohodnoceno: 0x

Od: fakirka
Datum: 07.05.15 12:49

Dobrý de, pokud chcete vypadat slušně oblečený, zkuste jako první vyřadit trička s nápisy a infantilnímy obrázky a nosit jednobarevná nebo třeba i pruhovaná. Pokud máte svetr, může být vícebarevný, ale zase jednobarevná bunda. Na zimu si pořiďte kabát. Taky hodně záleži na botách. Ne pořád tenisky a hlavně ne ke všemu.

Od: lovecdivozenek
Datum: 10.05.15 12:13

Je to úplně jednoduché a velice účiné, máš kamarádku, známou, která má zjevně vkus, pozvi si ji s sebou, ať ti pomůže s výběrem, je to spolehlivý způsob, jak se elegntně, vkusně, perfektně obléci, já to tak zásadně dělám, pokud mi na oblečení, které si chci koupit záleží, nestyď se, funguje to na 100 procent.

Maminku nechej doma, ať ti do toho nekecá *blee*

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.