Suchá kůže na tvářích, nic nepomáhá

Od: Datum: 01.05.15 15:34 odpovědí: 10 změna: 06.05.15 18:40

Zdravím, maminka 65 let, má problémy se suchou kůží v obličeji. Pořád si ztěžuje, že už vyzkoušela snad všechny možné krémy, konopnou mast, babské rady, syrovátku atd...

Prosím poraďte, co by jí pomohlo? Říká, že ji to úplně stahuje.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.05.15 15:40

Také zdravím. Zkoušela maminka i obyčejné (nesolené) vepřové sádlo? Promastí pokožku opravdu dobře.

Ohodnoceno: 0x

Od: ola®
Datum: 01.05.15 16:04

jj. zkoušela. Také nepomáhá. Já si myslím, že by to asi chtělo něco hydratačního, či co...

Datum: 01.05.15 19:46

Opakem suchého je buď mastný, nebo mokrý. Sama píšete, že by to po neúspěšném promazávání (mastnými) krémy chtělo hydrataci. Proč to tedy nezkoušíte?

Kosmetička i prodavačka v drogerii vám s výběrem účinných hydratačních krémů jistě pomohou.

Datum: 01.05.15 17:09

Jestli by nebylo nejlepší si zajít na kožní,když ji nic nepomáhá.Tam by se zjistilo víc.

Ohodnoceno: 2x

Od: viruska
Datum: 01.05.15 18:25

Zkuste olej napřed nějaký třeba vzorečky z lékárny ( požádejte u vaší lékárny) a pak jsem si objednala arganový olej a jsem s ním spokojena. http://www.lekarna.cz/arganovy-olej-50ml/

Datum: 01.05.15 20:36

Zdravím.Na suchou pleť je dobrá mast KONOPELA od dr.Popov.

Datum: 01.05.15 20:43

Dobrý den,

zkuste Excipial U Lipolotio pro suchou až velmi suchou kůži. Mám s ním velmi dobré zkušenosti. Kůže je po něm vláčná a hydratovaná. K sehnání je v lékárně a je bez parfemace. Pokud vyzkoušíte, dejte vědět, jestli pomohl. Mějte se hezky.

Ohodnoceno: 2x

Od: ola®
Datum: 05.05.15 15:20

Děkuji, tak maminka vyzkoušela cca 3 dny ten Excipial, vypadá to, že ji pomohl. Říká, že se cítí lépe, pokožka už není tak podrážděná a je vláčnější. Tak moc děkuji za radu, vypadá to nadějně. Mějte se hezky a moc děkuji.

Datum: 06.05.15 17:07

Jé, tak to jsem ráda. Doufám, že bude pomáhat i dál. Také se mějte hezky a nemáte za co.

Od: ruze®
Datum: 06.05.15 18:40

Vnouček má atopický exém a dcera si nemůže vynachválit dětskou vazelínu,,Baby Petroleum Jelly,,od finclubu. 200 gr. cca 135,---160,,-

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.