Voňavka- dlouhá voňavost

Od: Datum: 28.04.15 18:00 odpovědí: 8 změna: 28.04.15 20:26
Ahoj, každé ráno se navoním. Příjdu do školy, ale už ta voňanka není cítit. Co mám udělat, abych voněla pořád? Nechci na sebe vyplácat celou voňavku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.04.15 18:08

Vůně se stříká do vlasů,takže každým pohybem hlavy,protřepáním vlasů...rozvoníš okolí.Taky je možné,že by to chtělo jinou vůni.I s těch cenově přijatelných se dá vybrat taková co dlouho vydrží.Ty běžně dostupné(toaletky) z drogérii dlouho nevydrží-vždycky jak jdu nakoupit,na každou ruku zkusím nějakou a zatím jsem nenašla co by voňela i za dvě hodiny.Já např.zkusila cca.5voňavek z Avonu až jsem našla tu pravou co m sedla a dlouho vydrží.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 28.04.15 18:15

parfém, nikoliv voňavka

Od: kykynka
Datum: 28.04.15 18:20
Pardon.
Od: wampŽ
Datum: 28.04.15 18:21
Ahoj.Nenapsala jsi,jakou voňavku,to je poměrně důležitá informace.
Pokud je to cosi za 100kč,tak je zřejmé,že vonět dlouho nebude...
Za další,vůně se nanáší na krk,vzadu do vlasů a na zápěstí.
Ještě jedna zajímavá věc,pokud vůně u parfémů dotyčné dámě vyhovuje a je kvalitnější,tak by ji po určité době ona sama neměla cítit.
Ona si totiž na tu vůni již přivykla...
Ovšem důležité je,že ji cítí ti druzí.
Asi tak.

Od: kykynka
Datum: 28.04.15 18:44
Je to Rise Beyoncé parfums.
Datum: 28.04.15 19:17

Drahé osobní ponaučení - nikdy nekupuj mizerné voňavky. "Smrádky" jsou jedna z mála věcí, kde se prostě nesmí šetřit. Buď nic nebo kvalitní parfémovaná voda. Nekvalitní za pár stovek je na houby, protože rychle vyprchá a zbyde divný zápach. Diora z manželky cítím i po celém náročném dni a stačí jen ráno jemně stříknout...

Od: jirkazxc
Datum: 28.04.15 20:24

S tím souhlasím. Já parfémy moc nepoužívám, ale celkem spolehlivě poznám levný parfém. Prostě z těch ženkých, co to plácaj na sebe cítím něco, čím se natírá plot. Základ těch levných parfémů je nejakej levnej šunt a ten je pak z toho cítit.

Než si parfém koupíte je dobre si ho dát na zápěstí a pak počkat aspoň pár minut jestli to voní i pak příp. nechat čuchnout i někoho jiného.

Někteří lidé nemají dobrý čich a ten chemickej smrad z těch voňavek necítí. Jsou štastné, jak výhodně nakoupily a voní jim to jako drahý parfém, ale okolí trpí.

Od: pbŽ
Datum: 28.04.15 20:26
Čichové buňky se po čase nasytí, takže už vůni ani zápach nevnímáme. To může být jeden důvod. Druhý důvod je levná nekvalitní vůně, ta nevydrží.

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright Š 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.