Voňavka- dlouhá voňavost

Od: Datum: 28.04.15 18:00 odpovědí: 8 změna: 28.04.15 20:26
Ahoj, každé ráno se navoním. Příjdu do školy, ale už ta voňanka není cítit. Co mám udělat, abych voněla pořád? Nechci na sebe vyplácat celou voňavku.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.04.15 18:08
avatar

Vůně se stříká do vlasů,takže každým pohybem hlavy,protřepáním vlasů...rozvoníš okolí.Taky je možné,že by to chtělo jinou vůni.I s těch cenově přijatelných se dá vybrat taková co dlouho vydrží.Ty běžně dostupné(toaletky) z drogérii dlouho nevydrží-vždycky jak jdu nakoupit,na každou ruku zkusím nějakou a zatím jsem nenašla co by voňela i za dvě hodiny.Já např.zkusila cca.5voňavek z Avonu až jsem našla tu pravou co m sedla a dlouho vydrží.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.04.15 18:15
avatar

parfém, nikoliv voňavka

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kykynka
Datum: 28.04.15 18:20
Pardon.
Od: wampŽ
Datum: 28.04.15 18:21
avatar
Ahoj.Nenapsala jsi,jakou voňavku,to je poměrně důležitá informace.
Pokud je to cosi za 100kč,tak je zřejmé,že vonět dlouho nebude...
Za další,vůně se nanáší na krk,vzadu do vlasů a na zápěstí.
Ještě jedna zajímavá věc,pokud vůně u parfémů dotyčné dámě vyhovuje a je kvalitnější,tak by ji po určité době ona sama neměla cítit.
Ona si totiž na tu vůni již přivykla...
Ovšem důležité je,že ji cítí ti druzí.
Asi tak.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: kykynka
Datum: 28.04.15 18:44
Je to Rise Beyoncé parfums.
Datum: 28.04.15 19:17

Drahé osobní ponaučení - nikdy nekupuj mizerné voňavky. "Smrádky" jsou jedna z mála věcí, kde se prostě nesmí šetřit. Buď nic nebo kvalitní parfémovaná voda. Nekvalitní za pár stovek je na houby, protože rychle vyprchá a zbyde divný zápach. Diora z manželky cítím i po celém náročném dni a stačí jen ráno jemně stříknout...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jirkazxc
Datum: 28.04.15 20:24

S tím souhlasím. Já parfémy moc nepoužívám, ale celkem spolehlivě poznám levný parfém. Prostě z těch ženkých, co to plácaj na sebe cítím něco, čím se natírá plot. Základ těch levných parfémů je nejakej levnej šunt a ten je pak z toho cítit.

Než si parfém koupíte je dobre si ho dát na zápěstí a pak počkat aspoň pár minut jestli to voní i pak příp. nechat čuchnout i někoho jiného.

Někteří lidé nemají dobrý čich a ten chemickej smrad z těch voňavek necítí. Jsou štastné, jak výhodně nakoupily a voní jim to jako drahý parfém, ale okolí trpí.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pbŽ
Datum: 28.04.15 20:26
Čichové buňky se po čase nasytí, takže už vůni ani zápach nevnímáme. To může být jeden důvod. Druhý důvod je levná nekvalitní vůně, ta nevydrží.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright Š 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.