Prvni ockovani miminka

Od: Datum: 28.04.15 07:12 odpovědí: 5 změna: 29.04.15 08:08

Zitra ma jit me miminko na prvni ockovanmi a ja nevim zda k povine hexavakcine pridet i synflorix nebo preventan 13 a nebo vubec neco na vic. Chci aby bylo chraneno, ale zase podle nekterych maminek na mamanetech je to zbytecne, tak mu nechci pichat neco zbytecneho. Nekdo s nazory a zkusenosti?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: myse®
Datum: 28.04.15 13:07
avatar

nechte to na doktorce, co vám doporučí. Za mne - hexavakcína je proti 6 nemocem a imunitní systém miminka má co dělat, aby se s tím vypořádal. Určitě bych už nic nepřidávala! Mi se víc zamlouvalo častější očkování proti menšímu počtu nemocí než takovýhle nápor!

hexavakcína (proti záškrtu, tetanu, dávivému kašli, žloutence typu B, dětské obrně a haemophilu)

doplněno 29.04.15 11:25:

p.s. Určitě počkejte nějakou dobu, než budete očkovat něco dalšího!

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 28.04.15 18:37
avatar

Záleží jak dobrou má vaše miminko lékařku, ta naše rozhodně jen netahá z mamin peníze za očkování které ZP nehradí. Dcera se ji ještě vždycky ptá: paní doktorko váš vnuk je očkovaný čím?

Každopádně jsem PRO očkování ale nic se nemá přehánět.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: pb®
Datum: 28.04.15 20:39
Ovšem nikdo ještě nevysvětlil, proč se kojenec, který následujícího minimálně půl roku stráví v čistotě pod bedlivým dozorem rodičů, očkuje na žloutenku typu B, která se přenáší krví a pohlavním stykem. S feťáky ani prostitutkama snad mimino do styku nepřijde. Další sporná věc je tetanus. Hrabe se snad kojenec v infikované hlíně?
Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 28.04.15 21:05
avatar

Nemůže být ta hlína od zvířete nanešená zvenčí na podlaze, kam se půlroční dítě začne škrábat ze své deky?

Feťákům a prostitutkám se děti nerodí?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: honzik*
Datum: 29.04.15 08:08

milá maminko, musíme se všichni (my rodiče) rozhodnout. Buď se zařadíme mezi prý "ovce", co spoléhají na systém a svoji pediatričku a zařídíte se podle její rady. Nebo se zařadíte do velice módní skupiny "negoušů", co načtou tuny článků na internetu a stane se z Vás odpůrce kolektivního očkování - rozumějte "moderní uvědomělá matka". Já osobně preferuji zdravý selský rozum, před kolektivní manipulací.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.