Naturhouse - zkušenosti

Od: Datum: 27.04.15 18:07 odpovědí: 6 změna: 28.04.15 05:41

Dobrý den,
dnes jsem s hrůzou zjistila, že v 19 letech vážím 98 kg, při výšce 165 cm. Je mi ze mě samotné špatně, smutno. Takhle se prožrat ke 100 kg. Až se mi chce brečet a samozřejmě vím, že si za to můžu sama. Mám ráda jídlo a neustále mám na něco chuť, kterou bohužel neumím ovládat.
K věci, dneska jsem se rozhodla, že s tím opravdu musím něco dělat a hledala jsem nějakého dietologa. V mém městě je Naturhouse, nabízí konultace zdarma, což je skvělé, protože jako student moc peněz nemám. Máte s tím někdo zkušenosti? Je to opravdu zdarma, pomůžou mi tam? Nebo se spíš poohlédnout jinde?
Děkuji všem za odpovědi


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 27.04.15 18:20
avatar

Dobrý den, tato služba se tváří, že je zdarma, ale bude Vás to stát hodně peněz. Zdarma je konzultace a sestavení jídelníčku - potom Vám doporučí kupovat jejich dietní přípravky.

Takže, zdarma, ale ne zadarmo. Zdravím!

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 27.04.15 18:33
avatar

Zdarma není v ČR vůbec nic, snad první nic neříkající konzultace by mohla být zdarma. Při výšce kterou udávate, jste tedy "¨brzy" zjistila, že jste spíš široká než dlouhá. Nevysmívám se, jako mladá jsem s váhou stále bojovala a čím víc jsem chtěla být hubená, tím víc to nešlo. Je potřeba přehodit vyhybku v hlavě a pak to jde. Koukala jsem kolik u nás stojí konzultace dietologa neb nějakého nutričního poradce, je to od 200 do 600 za konzultaci a někde nabízejí první konzultaci zdarma. Nadváha je to slušná, nešlo by to uhrát na nějaké zdravotní potíže aby hubnutí hradila aspon částečně ZP? (VŮBEC NETUŠÍM JE -LI TO MOŽNÉ). Přeji hezký den a mějte se zatím ráda taková jak jste.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 27.04.15 20:19
avatar

http://www.stobklub.cz/ podívejte se sem, pořádají i kurzy. Třeba jsou i ve vašem městě. Držím palce.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 27.04.15 21:45

Dobrý den,

sebekritika je dobrá, ale poněkud k ničemu.

Kolega se také účastnil jakéhosi profesionálního (sídlo v okresní nemocnici) programu hubnutí za pomoci dietologa a jiných specialistů a to "zcela zdarma." Jen si musel každý měsíc koupit speciální doplněk stravy Herba life (snad se to tak jmenuje) za více než 2000 Kč a lil do sebe 6 ! litrů vody denně. Snažil se i o více pohybu a méně tučné stravy. Zhubnul cca 20 kg, ale po půlroční terapii se jeho váha raketově navýšila na váhu původní.

Co pomáhá? Obrovské sebezapření, totálně si zakázat např. sladká jídla, tlusté maso, uzeniny, sladké nápoje a začít pomaličku, ale přeci jen běhat nebo provozovat rychlou chůzi. Ani kolo nemá takovou spalovací účinnost. Je to velmi těžké, ale jde to, pokud člověk chce vypadat jako člověk a být ZDRAVĚJŠÍ. Také je dobré vynechat větší množství ovoce = cukr.

Přeji úspěch a zdravou nasranost na svůj současný stav.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: dianka
Datum: 27.04.15 22:24

U nich je to podmíněno, že si budeš kupovat jejich předražené přípravky. To znamená, že to ve výsledku vyjde na hodně peněz. Navíc v Naturhousu lidé mají jen nějaké kurzy, které jsou na nic a ne speciální školu. Jejich cílem je prodat co nejvíce přípravků.

Raději běž za obezitologem, což je lékař - hradí to zdravotní pojišťovna a žádanku vystaví praktický lékař.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 28.04.15 05:41
avatar

To jsi se za celé roky ani jednou nepodívala do zrcadla? Nezkoušela jsi nové šaty,plavky? Jinak bys zjistila, že je něco špatně už tehdy, když jsi měla třeba 75 -85 kilo. A šlo by to snáz. Dneska, když už jsi jako kredenc, půjde to dost pomalu. A musíš chtít a vydržet, ne to za pár týdnů hodit za klobouk a zase se začít ládovat.

V krajských městech jsou dietní lékaři. Většinou mají soukromou praxi. Setkala jsem se s jednou takovou lékařkou, naštěstí jen jako doprovod pacienta. Poprvé se platilo 500 Kč. Při každé další návštěvě stovka. Návštěvy byly asi po 6 týdnech až 2 měsících. Nic nebylo založeno na lécích. Jenom na vhodné stravě a její správné kombinaci. A byl proklatě malý výběr. Poprvé jsem slyšela, že na dietu není vhodné kuřecí maso a taky brambory. Samá zelenina, ovoce jen málo. To jsem koukala!

Paní doktorka byla velice příjemná. Při vážení, když byl úspěch, dokázala pochválit. Když to dolů nešlo, už tak příjemná nebyla. Ovšem, měla důvod.

Najdi si někoho podobného. Za ty peníze to stojí. Nevymlouvej se, že je nemáš, víš, kolik jsi jich už projedla? Takže peníze jsou, ale končí v Tvém žaludku.

Je dobře, že si svůj problém konečně uvědomuješ. Ale trvalo Ti to. I kdyby sis teď našla partnera, vdala se, měla rodinu, je možné, že se v pohodě dostaneš i na 110 - 120 kilo. Tak s tím něco dělej, abys byla stejně přitažlivá, jako ta ostatní děvčata kolem Tebe. Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.