Co udělat, aby si mě všiml?

Od: Datum: 17.04.15 11:21 odpovědí: 6 změna: 18.04.15 00:47

Líbí se mi jeden kluk a byl by to muj první kluk a já nevím co mám dělat,ON si me ani nevšímá a já bych vás chtelapoprosit co mám udelat aby si me všiml?(JÁ VÍM ŽE TO NENÍ TAK DULEŽITÝ ALE JÁ JSEM FAKT MARNÁ)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.04.15 11:38

Zkus upoutat jeho pozornost. Občas se a něho podívej, usměj se a nejlepší způsob je, navázat s ním komunikaci. Probudit něčí zájem musíš jen Ty sama. Takže se nestyď, dodej si odvahu a pusť se s ním do řeči. Uvidíš, jestli bude mít zájem s Tebou komunikovat a jestli právě jeho dokážeš zaujmout. Když to nezkusíš, nedozvíš se to.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 17.04.15 11:42

díky skusím to

Datum: 17.04.15 13:21

Mi se líbí svět kdy si holku vyhlídne kluk a "běhá"za ní a ona si jej skoukne a uvidí co dál.Holky to chtějí naopak,ale potom jsou často zklamané.Kluk musí mít o holku zájem sám od sebe,jinak ho to moc nezajímá.Měla by sis vybrat kluka se kterým si máš co říct a budeš s ním ráda trávit čas a nebudeš se nudit,nejde si vybrat kluka,že se mi líbí a chci hotak to nefunguje.No zkus se chovat rozumně,přirozeně a snaž se mu něčím přiblížit.Pokud máte nějaké společné zájmy,třeba nahodíte společnou řeč.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 17.04.15 22:26

Já jsem "stará škola", podle mne by měl zájem dát najevo on.

Pokud zájem nemá,

asi to nezměníš, ať budeš dělat cokoliv ...

Ohodnoceno: 1x

Od: alisa
Datum: 17.04.15 23:04

Itis30, on je z vedlejší třídy že? v tomhle věku jsou kluci o 2 roky pozadu...nepoznají naše signály, jak taky? nikdo jim to nevysvětlí, nikdo je to nenaučí, ve škole se učí jen blbiny na nic...

Od: hmm
Datum: 18.04.15 00:47

Normálně se říká, jestli by nešel, do cukrárny, kina, nebo něco poradit, opravit, s něčím pomoct apod. Pokud se ti to zdá otřepané, můžeš vymyslet jiný způsob. Kdysi vyšla knížka, Jak navazovat známosti a vydal ji myslím Mladý svět. Jako příklad uvádím z této knihy. Podej kus provázku nebo tkaničku do bot a řekni, že chceš navázat známost. Popřípadě ve vhodnou chvíli svaž svoji tkaničku s jeho tkaničkou.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.