Jak zhubnout tohle břicho

Od: Datum: 14.04.15 20:19 odpovědí: 6 změna: 15.04.15 17:54

Dobrý den chci se zeptat jak mám zhubnout tohle břicho zkoušel jsem jíst míň ale nepomohlo to takže prosím pora´dte existuje způsob jak bych to zhubnul měřím 173 kg a vážím 81 kg moje cílová váha na kterou bych chtěl zhubnout je 72 kg aspoň prosím poradte:(

Ps: mužete i kritizivat jsem na to zvyklý

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.04.15 20:28

Pokud chcete zhubnout, pak toho lze docílit jedině tak, že změníte své stravovací návyky a budete se více hýbat. Tudíž jezte alespoň 5x denně v menších porcích, zařaďte dostatek zeleniny, vyhýbejte se příliš tučným jídlům. Dodržujte pitný režim, ale žádné slazené nápoje a vyhýbejte se alkoholickým nápojům. Pokud přidáte pohyb - pravidelná svižná chůze, běh, plavání, kolo atd. Není důvod proto, abyste nezhubl a bříško se Vám nezmenšilo.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 14.04.15 20:29

beh s nadvahou si znici klouby... takze jizdenka k ortopedovy...

Datum: 14.04.15 20:28

Zacit delat vytrvalostni sporty jako plavani, kolo, pesi tury a zmenit jidelnicek ci rychlejsi zpusob fitko :)

Datum: 15.04.15 07:55

Není to ten chlapec, který už jednou tady vystavoval špekaté břicho, řešil stále stolici a ještě pár takových podivných věcí? A to všechno jen proto, aby se nemusel pohnout. Aby se mohl i nadále cpát a dřepět u televize a počítače. O nějaké tělesné aktivitě nechtěl ani slyšet. Jen se vždycky tvářil chápavě. *zed* Vsaďte se, že to je on!

Od: jjjjjj
Datum: 15.04.15 08:24

Vyřadit z jídelníčku výrobky z mouky a mouku celkově a zahrnout do každého dne cvičení vahou svého vlastního těla. po pár týdnech uvidíte, že to jde, ještě dodatek k té mouce pročtěte si knhu Život bez pšenice / možnost vzniku rozvoje celiakie/ v té se pojednává o tzv,, moučném břichu,,.

Od: jirka211
Datum: 15.04.15 17:54

ukončuji diskuzi nepřidávat další komentáře(finish debate no add next comment)

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.