Jak zhubnout?

Od: Datum: 14.04.15 15:48 odpovědí: 3 změna: 14.04.15 20:36
Ahojte.Mám problém.Sportuji.Trénuji 8x týdně+posilovna+víkendová utkání nebo dobrovolný běh či tréninková zátěž. Nepřejídám se.Nejím sladké.Snažím se jíst zdravě a někdy jídlo i vynechám.Ale stejně pořád na sobě pozoruji,že se spíše zvětšuji(nemyslím ve svalové hmotě,ale celkově :( ) nemáte tu někdo zkušenosti s nějakým opravdu dost dobrým jidelnickem?Nebo jakákoliv rada,abych nepribravala.:(.Režim změnit nemohl,sportuji vrcholově:)každé ochoty a pomoci si moc vážim:)děkuji moc:)
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 14.04.15 16:50
avatar

Dobrý den, vždy je dobré uvádět věk - možná Vaše tělo ještě nedokončilo vývoj. Také se podívejte na své nejbližší, jestli jste všichni hubeňouři a drobní. Pokud ne, tak víte, jakou máte genetickou výbavu a možná s tím moc neuděláte. Jinak jezte pravidelně. Zdravím!

doplněno 14.04.15 16:55:

Jaký sport provozujete? Některé sporty tělo tvarují a nemusí to být zrovna hezké (zvětšení určitých partií těla oproti jiným potom vypadá zvláštně).

doplněno 14.04.15 21:29:

Ono se to Vaše tělo stále vyvíjí - snad až do 21 let. Takže, zatím nejde dělat nějaké závěry.

Volejbal je pro dívku dobrý sport, protože dělá hezké tělo (a pěkné dlouhé nohy). To jste si vybrala dobře. Stravujte se normálně (zdravě) dál a netrapte se hlady ani myšlenkou na to hubnutí.

doplněno 14.04.15 22:38:

Nemáte zač. Věk na nespokojenost s postavou máte, ale ono to časem pomine. Myslím, že vše nasvědčuje tomu, že se "zakulacujete" do ženských tvarů a bude z Vás ženská s hezkou postavou a k tomu ještě dlouhé nohy. Dokud sportujete takto vrcholově, tak ani nemáte šanci být obézní.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: elsie
Datum: 14.04.15 20:30
Je mi 16 a hraju volejbal:)..a cela moje rodina sportu je nebo vždy se sportem zabývala.
doplněno 14.04.15 22:24: Tak Vám děkuji moc:).Nejsem obézní:D. Jsem vysoká a mám vysportovanou postavu.Ale prostě snad každá holka je se svým tělem nespokojená,když nevypadá jako modelka..:)..tak děkuji moc za čas a ochotu
Od: buss
Datum: 14.04.15 20:36

Neblbněte

http://www.novinky.cz/zena/zd…u-demence-nez-u-obeznich.html

Krista pána, čemu dnes věřit?

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.