Pihy-odstranění

Od: Datum: 11.04.15 08:35 odpovědí: 3 změna: 11.04.15 15:30
Ahoj, dá se nějakou přírodní cestou zbavit pih na obličeji? Díky
doplněno 11.04.15 09:30: Taky mám na obličeji bradavici, takový pupinek,který nejde vymačkanou ani zakrýt? Jde taky odstranit přírodní cestou?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 11.04.15 08:46

Dobrý den, pochybuji, že je to možné - odstranit trvale ne, jen snad zamaskovat. Ale, proč?

Je to roztomilé a žádoucí. Zdravím!

doplněno 11.04.15 09:48:

Na bradavice je dobrá štáva z bylinky vlaštovičník - ale, je oranžová a je to dost vidět. Jinak, také mám na svém těle místa, která se mně nelíbí, ale jsem ve věku, kdy se člověk už umí smířit se svým tělem. Až dosáhnete věku někam více za pubertu, tak na to také přijdete.

Pihy nejsou žádný problém - jenom ve Vaší hlavě.

Ohodnoceno: 0x

Od: aarka
Datum: 11.04.15 09:26
Ale mě se nelíbí :(
Od: rexona*
Datum: 11.04.15 15:30

S pihama se nezabývej, prakticky to nejde, takže makeupovat a je to, ale horší by pro mně byly bradavice a pupínky, to bych nesnesla. U kožního je snadno odstraní elektrosmyčkou, větší se musí šít za použití barbiturátu, menší jen "podebere" (nebo "lžičkou") bez čehokoliv, svědí to "kysele", ale bezproblémovka, měla jsem jednu na přechodu krku a ramene (bradavici, nebo znamínko)a další dvě na těle. V obličeji se ale musí lépe a přesněji pracovat (než na těle), tam musí být záruka, aby nebyly jizvy.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.